Wpis z mikrobloga

Przez pis stracilem wujka. Tzn zyje ale po ostatnich klotniach nigdy nie bede w stanie spojrzec na niego tak jak kiedys, a byl dla mnie kims waznym. Moze nawet mi zycie uratowal... Nie wiem nawet czy bardziej nim gardze czy mi go szkoda, ze pis mu spral mozg i nie jest tym samym czlowiekiem. Przez polityke z mojego przyjaciela stal sie moim wrogiem. Gdy pis dochodzil do wladzy to jego 3 dzieci juz byla dorosla wiec w sumie gowno od panstwa dostal, ale przez ta propagande cos mu sie w glowie poprzestawialo i zostal aktywnym bojowkarzem pisu () Po tych klotniach cala rodzina byla po mojej stronie ale on wie lepiej i zadne argumenty nie trafiaja.
Smutno mi...

****
e: na tym #!$%@? wykopie nawet sie nie da 8 gwiazdek wyswietlic
#truestory #bekazpisu
  • 50
@P3tro: ja w sumie też straciłem najlepszego przyjaciela z dzieciństwa przez jego pisowskie bojówkowe podejście.

Z tym że to był ~2014 rok, na początku tylko udostępniał wpisy na FB, potem zaczął słuchać radia Maryja, potem trafił na #!$%@?ą dziewczyna zawsze dziewicę która zabroniła mu wychodzić z kolegami.
Rok później już chodził po wsi i zachwalał politykę PiSu wraz z starymi dziadami, a mnie "nie poznawał" w miejscach publicznych.

Czasami mi go
@pilkarskiswir: eee... to chyba nie jest tak ściśle związane z pis tylko z bycie pierdzielem w pewnym wieku,
on by to samo gadał, bez względy na to kto jest u władzy, to są uniwersalne tematy i podejście pierników na starość, że im się należy, trzeba ich bronić a młodzi to nieroby i pewnie jakieś pedały skoro nie mają dzieci
głosowanie na PO to przejaw skrajnego debilizmu. Nie ma rzeczy gorszej dla ojczyzny niż głosowanie na POkraki. To jest równoznaczne ze zdradą stanu. Dlatego wyborców PO dzielimy tylko i wyłącznie na dwie kategorie: pożytecznych idiotów oraz złodziei.


@dr3vil: poprawilem
@pilkarskiswir: Kłótnie o politykę to największy rak, ludzie tracą relacje z rodziną albo przyjaciółmi a na stole nie ma nawet nic wartościowego, tylko to który polityk będzie robił na nas kasę przez najbliższe 4 lata
@pilkarskiswir: z Twoich komentarzy wynika, że to Ty jesteś agresywny w swoich politycznych poglądach.

Na wykopie wszyscy będą Cię klepać po plecach szczególnie neuropa tylko zagłosuj na KO mordo, 13% bezrobocia w 2012 to byl wypadek a o tym, że za PiS jest 5% się nie mówi.

Ja sobie spokojnie oddam głos na PiS w wyborach i chociaż moi najbliżsi się ze mną nie zgadzają i głosują na inne partie to