Wpis z mikrobloga

Przez pis stracilem wujka. Tzn zyje ale po ostatnich klotniach nigdy nie bede w stanie spojrzec na niego tak jak kiedys, a byl dla mnie kims waznym. Moze nawet mi zycie uratowal... Nie wiem nawet czy bardziej nim gardze czy mi go szkoda, ze pis mu spral mozg i nie jest tym samym czlowiekiem. Przez polityke z mojego przyjaciela stal sie moim wrogiem. Gdy pis dochodzil do wladzy to jego 3 dzieci juz byla dorosla wiec w sumie gowno od panstwa dostal, ale przez ta propagande cos mu sie w glowie poprzestawialo i zostal aktywnym bojowkarzem pisu () Po tych klotniach cala rodzina byla po mojej stronie ale on wie lepiej i zadne argumenty nie trafiaja.
Smutno mi...

****
e: na tym #!$%@? wykopie nawet sie nie da 8 gwiazdek wyswietlic
#truestory #bekazpisu
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@t1dzej jeżeli jego wujek został aktywną bojówką PiSu, to obawiam się, że to on mógł te kłótnie inicjować. Jak mu chroniczne oglądanie TVP spralo mózg, to nie dziwię się, że OP się od niego odcina, choćby dla własnego spokoju ducha.
  • Odpowiedz
  • 149
@t1dzej: no wlasnie tu jest problem, ze to on te klotnie zaczyna. Zwyczajnie jest pozytecznym idiota i nic z tego nie dostaje... A jak mnie zaczal wyzywac od tchozy, nierobow i egoistow to sie uruchomilem...
  • Odpowiedz
@pilkarskiswir: @cutecatboy mózg sprany propagandą tvp, to ciężko wyleczyć. trzymaj się tam mirek.

jedyny sposób to zasiać wątpliwości w to co widzi w tvp, ale jak to zrobić w praktyce to nie wiem bo na szczęście nie mam takich wypranych ludzi w swoim otoczeniu.

@Kauabanga pis to mafia to nie ma nic wspólnego z innymi poglądami politycznymi
  • Odpowiedz
@Kauabanga: masz racje, ten mafiozo tusk już od dawna siedzi w wiezieniu! ow wait ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pis to mafijne ssyny które niszczą ten kraj. już samo istnienie tvp w takiej formie jaką mamy i za takie pieniądze woła o zamknięcie tych urew na min.10 lat do pierdla.
  • Odpowiedz
  • 0
@pilkarskiswir W rodzinie i wśród bliskich przyjaciół o polityce się nie rozmawia bo można przez coś na co wpływu realnego się nie ma stracić ważnych dla siebie ludzi.
  • Odpowiedz
  • 64
@pilkarskiswir mój stary ma to samo. Wczoraj odwiedziłem rodziców, leciało akurat coś w tv i pokazywali kukiza i bąkiewicza. Tak jak mój stary ich bronił to ich nawet poseł PiS nie bronił który siedział w studiu. Skończyło się na słowach - no to #!$%@? xD Czaisz to, mój stary mi powiedział że mam #!$%@?ć bo mu obraziłem kukiza o którym powiedziałem że jest sprzedajną szmata i bąkiewicza o którym powiedziałem że
  • Odpowiedz
@pilkarskiswir: pozdro dla wujka, zindoktrynowany cepie. Miło słyszeć, że są ludzie, którzy nie opierają się propagandzie dla niedorozwiniętych i biorą pod uwagę przeszłość, wyciągając z niej wnioski.

w sumie gowno od panstwa dostal


I to jest najbardziej krzepiące, że nie dał się przekupić i ma wartości większe niż czubek własnego nosa.
  • Odpowiedz