Wpis z mikrobloga

@nic3k: ja rozumiem że memy, że heheszki i sam się z tego śmieje.
Z drugiej strony, z poważnego problemu uczyniliśmy żart, zostało to bardzo spłaszczone.
Nie mam pomysłu co z tym zrobić, poza pójściem na wybory.
  • Odpowiedz
@Nester86: Tak jak ostatnio było z tą urojoną przez policję plantacją marichuany z Aleksandra Kujawskiego. Sprawa bardzo poważna- podrobienie dowodów i aresztowanie niewinnej osoby, które obyło się bez konsekwencji dla komendanta policji i się tego śmiał TVN 24 i my na mirko. Tylko to nie jest śmieszne, ale nie mamy chyba już sił do tego wszystko co robi PIS i ich funkcjonariusze.
  • Odpowiedz
@Nester86 Z tym nic nie zrobisz. Jedyna opcja to wyjście na ulice i rzucanie kostką wyrwaną na przystanku autobusowym. Ten rząd zrobi z nami co chce, następny nie będzie inny bo widzi jak dajemy się ruchać
  • Odpowiedz
@nic3k: niestety 800+, 14stki i ogólny przekaz z TVP sprawił, że jesteśmy w sytuacji z kawału:

- Co jeśli ludzie się dowiedzą?
- No Pan właśnie sie dowiedział i co z tego?

I to jest mega smutne. "Za peło" ministrowie lecieli, za brak zegarka w oświadczeniu majątkowym i "ośmorniczki" - a teraz mamy takie akcje, że tamte sie chowają - i 0 konsekwencji
  • Odpowiedz
ja rozumiem że memy, że heheszki i sam się z tego śmieje.

Z drugiej strony, z poważnego problemu uczyniliśmy żart, zostało to bardzo spłaszczone.

Nie mam pomysłu co z tym zrobić, poza pójściem na wybory.


@Nester86: ja ci powiem więcej, ten mem jest fałszywy XD To Morawiecki się podpisał rozporządzeniem i wydał poczcie polecenie druku kart - sasin został jedynie chłopcem do bicia XD Dlatego nasz kochany premier tak rękoma i
  • Odpowiedz