Wpis z mikrobloga

No i cyk, 1 września. Mam nadzieję, że teraz na siłce nie spotkam już takiej ilości oskarków w ciuchach wk i energetykach w ręku. W końcu będę mógł potrenować jak człowiek a nie na wiecznym #!$%@?, bo oskarek robi izolacje na triceps w 15 seriach chodząc na siłkę od 2 miesięcy i robiąc przerwy po 15 minut między seriami. #oswiadczenie #zalesie #bekazpodludzi #bekazoskarka #silownia #mikrokoksy #mirkokoksy
  • 25
@Wezwoguleicstont ale przecież starzy ludzie tez chodzą modnie ubrani na siłownie i się tam lansują, już nie mówię o 30 letnich fitnesiarach. Aaa tak szczerze… sam czasem zakładam opinająca koszulka bo jak napuchne to mam lepsza motywacje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@DorodnyTucznik: To znaczy ja nie mam nic do tego jak kto się ubiera. Głównie chodzi mi o to, że 90% oskarków tak ubranych już z miejsca uważa się za boga siłowni, bo on trenuje od 2 miesięcy i przecież ma "sportowe" ciuchy od WK. Połowa moich znajomych jak ich widzi, to już łapią #!$%@?, bo nie umieją się zachować na siłowni. Wyciskają 20kg a drą mordę na pół siłki jakby szła
smieszki śmieszkami. Ale ta ich koszulka z gripem jest serio fajna xD


@woda48: Czy ja gdzieś napisałem, że ich ciuchy są złe? Jedyne o co się mogę #!$%@?ć, to to, że większość oskarków nosi koszulki z gripem i zupełnie nie mają pojęcia do czego on jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Wezwoguleicstont: zgadza się też mnie #!$%@? te suchoklatesy co targają po 50 kg na bp i dra mordę jak są w tłumie że swoimi xD wk to dobrze wykminilo wk, duża grupa docelowa, chuderlaki i początkujący nahajpowani na wygląd jak owca. Od czegoś trzeba zaczac więc kupują ciuchy i inne pierdoły xD i jakoś nigdy nie widzę prawdziwego silnego chłopa w takich ciuchach tylko zawsze oni. Trojbojarze z kolei sbd najczęściej
@Wezwoguleicstont niedawno znowu musiałem takich #!$%@?ć z ławy bo zajmowali 3 ławki na 4 dostępne (na jednej robiła znajoma morda). Ich było 4, każdy podobny ciężar (ok 40kg) ale oni muszą robić osobno. Pytam się ile mu zostało, a ten że z 20min no to #!$%@? bo przedtreningówka wpadła powiedziałem do niego że albo robie razem z nim albo zmienia ławkę i idzie do kolegów. No i zmienił ławkę i jednak się
@gosciu82: Wydaje mi się, że każdy z nas tak miał - nawet ja. Tylko różnica jest taka, że w moim przypadku jak zaczynałem przygodę z dźwiganiem, to mimo kupienia paru opinających mnie ciuchów ceniłem w sobie skromność i nie woziłem się jak boss mafii na siłce. W sumie do dzisiaj tak mam. Bardzo rzadko się przypinam na siłce, bo tego nie lubię a co chwile słyszę "pokaż łapę, napnij najszerszy, ale