Wpis z mikrobloga

Jak miałbym iść z takim harpunem na imprezę bo wszystko stawia firma i przecież jest muzyczka i wódeczka to raczej również bym odmówił i wolał spędzić czas inaczej. Nie ma nic gorszego niż takie spendy
@wonsz337: Oczywiście, bo pan wykopek tylko eskluzywne napoje spożywa, a nis ten plebski alkohol, alkohol, bo żeby czysty ETANOL spożywać to już trzeba byc giga chlorem, no ale są i tacy lokalni degustatorzy ( ͡° ͡°)
@marcelstasiuk: Ten menel płaci podatek akcyzowy, czyli przydatny w gospodarce, tylkp sobie teraz pseudo szlachcicu styków we łbie nie poprzepalaj, bo oboje dobrze wiemy, że tym chlorem jesteś ty, doisz równo i to mocne % typu spyrol 90% bo już wóda za słaba ( ͡° ͡°)
@EleganckiSkrzat: Dobrze kochany, dobrze. Ja rozumiem Twoją frustracje, bo wiem, że przez problemy poznawcze jesteś nerwowy. Ja to rozumiem i Ciebie akceptuje takim jaki jesteś :) autyzmu nie da sie wyleczyć, a przynajmniej renty Ci nie wystarczy
( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Zielonykwiryta
Misiu mój bardziej Ty będziesz rentę pobierał, jeżeli niestety nie odnajdujesz się pewnie w dzisiejszym świecie, pobierając stawke mniejszą niż minimalna ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Mi renta misiu nie potrzebna, niestety z podatków musze płacić na takich aparatczyków jak miś.
@EleganckiSkrzat: Nie wiem dlaczego mnie atakujesz personalnie, jak ja wykazuje w stosunku do ciebie swoją dobroć - czyli cie lubie i cie nie skrzywdze () naprawde mi ciebie szkoda, bo twoj defekt jest na poziomie poniżej 55 pkt w skali
wechslera ()