Wpis z mikrobloga

#ankieta #zwiazki #zdrada czy zdrada z osobą tej samej płci jest mniej poważna? np. facet całujący się z facetem, walący konia koledze albo dziewczyna z dziewczyną
Pobierz KingaM - #ankieta #zwiazki #zdrada czy zdrada z osobą tej samej płci jest mniej poważ...
źródło: bezdomny_przystojny_pekluje_angeline_jolie

czy zdrada z osobą tej samej płci jest mniej istotna?

  • tak, bo jest równouprawnienie i płeć ma nic do rze 28.8% (21)
  • nie, nie aż tak poważne bo jajcarskie 26.0% (19)
  • tak, liczy się więź emocjonalna a nie seks 20.5% (15)
  • tak, bo to nie jest prawdziwy seks 24.7% (18)

Oddanych głosów: 73

  • 5
@KingaM ja to myślę że zdrada z osobą tej samej płci kiedy jesteś w związku hetero jest jeszcze gorsza, bo partner może się po prostu zacząć ciebie brzydzić
@KingaM: nie, zdrada to stracenie czyjegoś zaufania tj. zniszczenie naszego wyobrażenia na temat tego jak druga osoba na nas patrzy. To jak to odbieramy zależy od nas i od tego jak sobie racjonalizujemy związek.

Przykładowo nie miałbym problemu, żeby moja dziewczyna całowała się z innymi dziewczynami, jeśli nie prowadziłoby to do dalszych problemów. Inaczej byłoby z facetem, bo każdy facet ma głowie, że to może być opcja zamienna.

Więż emocjonalna to
@KingaM: mam dziewczynę która jest bi i w sumie jakby miała ochotę iść do łóżka z kobietą to jakoś bym tego nawet nie uznał za zdradę, tylko jakby nie wiązało się to z żadnymi emocjami. No ale ja tam mógłbym nawet żyć w otwartym związku. Ale dla niej takie coś to już jest zdrada.