Wpis z mikrobloga

#andruszkiewicz #konfederacja #polityka

Założyłem profil polityczny a oni takie coś mi wysyłają.

Oni serio myślą, że jak ktoś nie używał nigdy Facebooka to zacznie odpisywać i wchodzić na te linki?

TAKIEJ atencji dawno nie miałem!!! Kolejny już #falszywyrozowypasek

Ciekawy który to wykopek? czy to nie Ci z #neuropa którzy dają komentarze i pultają się o wszystko od 8 do 16?
Pobierz MateuszJakubAndruszkiewicz - #andruszkiewicz #konfederacja #polityka

Założyłem profi...
źródło: temp_file4760935487046636549
  • 73
@Mateusz_Jakub_Andruszkiewicz zamknięcie w bańce oznacza ciągłe szczekanie o neuropie i syndrom oblężonej twierdzy.

Pomijasz jak ten portal zasrany został przez fake newsy wrzucane głównie przez wyborców partii do której należysz. Ile to było szczucia na Ukraińców (nawet przez oficjalny profil Konfederacji) i przeklejanie tych postów na wykopie, ile było niedomówień w kwestii polityki UE żeby tylko móc postawić się po stronie obrońców wolności (jednocześnie manipulując faktami, ale wasi wyborcy się tego nigdy
@Mateusz_Jakub_Andruszkiewicz: Nie ogarniam, czemu nawet polityk ma taką obsesje na punkcie neuropy xD Ja rozumiem obsesje na punkcie PiSu/PO/Lewicy/Konfderacji bo to partie polityczne z realnym wpływem, ale czemu mieć obsesje na punkcie jakieś luźniej nieformalnej grupki na xD wykopie.
inb4 "ale nie mam obsesji" bro, od dwóch godzin odpisujesz na tym wątku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Mateusz_Jakub_Andruszkiewicz: @Kryspin013 ten typ to jest mem. Zachód, czyli lewactwo nakręca rozwój całego świata, a ten nazywa tych zgniłych lewaków zacofanymi z definicji. Tym bardziej, że jego partyjny dziadek dalej popiera bicie dzieci xD


@Ogau: daj spokój, typ nie widzi szurów w swojej partii, a jak wskażesz konkretnych to albo przestaje odpisywać albo wyskakuje z "ale to nie cała partia jest szurami" lub "a bo za tuska" xD

No i
@Kryspin013

>@MateuszJakubAndruszkiewicz: @Kryspin013 ten typ to jest mem. Zachód, czyli lewactwo nakręca rozwój całego świata, a ten nazywa tych zgniłych lewaków zacofanymi z definicji. Tym bardziej, że jego partyjny dziadek dalej popiera bicie dzieci xD


@Ogau: daj spokój, typ nie widzi szurów w swojej partii, a jak wskażesz konkretnych to albo przestaje odpisywać albo wyskakuje z "ale to nie cała partia jest szurami" lub "a bo za tuska" xD