Wpis z mikrobloga

Zawsze kisne jak osoby typu @BayzedMan jęczą coś o mechanizmie działania rosyjskiej propagandy, typ nabił prawie 60k akcji w półtorej roku tylko pod tagiem ukraina i ma tupet wypowiadać się o drugiej stronie xDDD
Na szczęście Ukraińcy prą do przodu i złomują kolejne hordy dziczy spod Uralu, jedyny minus jest taki, że będzie więcej spamu od tego przygłupa i jego bandy.
#ukraina #rosja #wojna
  • 62
Wrzucanie obrazka i wyzywanie od rusków jest oznaką niskiej inteligencji. Zapewne nie masz nawet jakiegokolwiek argumentu, który mógłbyś wnieść do tematu? Mogłeś wejść rzeczowo i normalnie do konwersacji, ale troll pozostanie trollem co nie? ¯\(ツ)/¯


@ZuluScout: No, mowienie ze krym jest po wlasciwej stronie to przeciez tylko takie wlasne zdanie xdd
https://wykop.pl/link/7180953/pucz-w-nigrze-nowa-wojna-w-afryce/komentarz/118180479/czy-ktos-powiedzial-wojna#118182193

Albo usprawiedliwianie bombardowania jakiegos szpitala co pobiera krew
https://wykop.pl/link/7177037/wojna-w-ukrainie-wolodymyr-zelenski-rosja-uderzyla-w-centrum-krwiodawstwa/komentarz/118127607/centrum-krwiodawstwa-w-ktorym-miescil-sie-sztab-wojska-o-o#118133549

To tylko takie wlasne zdanie
@ZuluScout: No, mowienie ze krym jest po wlasciwej stronie to przeciez tylko takie wlasne zdanie xdd


@BayzedMan: nie wiem czy zauważyłęś, ale na tym gifie krym jest na konturach mapy ukrainy, no chyba że twierdzisz że powinien być rosyjski. Ewidentnie masz problemy z procesowaniem języka polskiego

Albo usprawiedliwianie bombardowania jakiegos szpitala co pobiera krew


I żadne usprawiedliwianie, ale jak zaczyna się pieprzyć infrastrukturę cywilną z wojskową, to jest mocno nie
@Login_ktory_nikogo_nie_obraza: dobra saszka,lecisz na czarną bo po polsku potrafisz sklecić tylko jedno/dwa zdania naraz i które jest do tego pustym frazesem albo wkleić obrazek (xD)

Gadaj sobie do ręki, i podszkol się w języku polskim to może jakąś dłuższą wypowiedź zdołąsz napisać. Może oficer prowadzący da trochę hrywień na lekcje.
@BayzedMan: Ten komentarz o Krymie odnosił się do gifu akurat, który rzeczywiście po zobaczeniu gifa należy do Ukrainy. Drugi komentarz dotyczy sytuacji z początku wojny w którym ktoś z cywili zrobił zdjęcie ciężarówek armii UA co było przy centrum handlowym. Jak wiadomo amunicja precyzyjna zazwyczaj była używana do niszczenia infrastruktury krytycznej z różnymi skutkami i do niszczenia skupisk wojsk co akurat ruskim nie wychodziło. Nikt tutaj nie będzie bronił tego co
nie wiem czy zauważyłęś, ale na tym gifie krym jest na konturach mapy ukrainy, no chyba że twierdzisz że powinien być rosyjski. Ewidentnie masz problemy z procesowaniem języka polskiego


@Rad-X: Tutaj moj blad masz racje, zgubilem kontekst gdyz tylko pobieznie przejrzalem twoje komentarze, a tam "mapa ukrainy" o ile mozna to cos bylo nazwac mapa.

I żadne usprawiedliwianie, ale jak zaczyna się pieprzyć infrastrukturę cywilną z wojskową, to jest mocno nie
@Rad-X: Sugerowales, ze w centrum chowali wojsko, umniejszasz w ten sposob rosyjskim zbrodniom, tyle.


@BayzedMan: Nie sugerowałem, tylko stwierdziłem fakt jaki był że wojsko ukrainskie chowało wojsko w centrum handlowym otwartym dla cywili.

Potem wielki płącz był że rosjanie ostrzelali to samo centrum bo wyciekło to w nagraniach cywilnych do neta. A w oficjalnych komunikatach później pomijali ten fakt używania go do celów militarnych
@BayzedMan: ej masz więcej takich wpisów w "Teczce" na mnie? Może daj tu już te linki hurtem i wytłumaczę ci wszystkie nieścisłości i niedopowiedzenia

Przynajmniej wyjdziesz na debila tylko w tym wątku
ej masz więcej takich wpisów w "Teczce" na mnie? Może daj tu już te linki hurtem i wytłumaczę ci wszystkie nieścisłości i niedopowiedzenia


Przynajmniej wyjdziesz na debila tylko w tym wątku


@Rad-X: Przypomiało mi sie dlaczego na czarno u mnie wyladowales, pisales o tym ze ukraina sprzedaje bron rosji w czasie wojny, co jest prawda ale w kilku %, bo ban na sprzedaz broni wprowadzono w 2014 roku i bron w