Wpis z mikrobloga

Właśnie został uruchomiony mój kredyt hipoteczny. To oznacza, że sprzedający już otrzymał całą kwotę.
Chciałbym wam wszystkim podziękować. Jak się okazało, Wykopki to ludzie o wielkich sercach. Juz w pierwszym miesiącu dorzucicie mi 1400zl. Ostatnia dopłata (czyli rata nr 120) wynosi coś około 1200. Oznacza to, że na przestrzeni 10 lat dorzucicie mi około 150tys złotych.
STO PIĘĆDZIESIĄT TYSIĘCY ZŁOTYCH. Na pewno niektórzy nie mają jeszcze własnego lokum - tym bardziej dziękuję. Rezygnować z własnej korzyści, by dorzucić się mi () szlachetne i będzie zapamiętane.
Ps. Początkowo miałem wnosić 100k wkładu własnego i nie korzystać z gwarancji bgk, na szczęście udało się zmienić warunki kredytu. Kredytuję się na całość mieszkania, a odłożone 100k będzie pracowało na lokatach i może obligacjach. To wszystko dzięki Wam!
#nieruchomosci
  • 10
@Goronco: też Ci dziękuję, dzięki Tobie i reszcie beneficjentów BK 2% moje mieszkanie kupione na początku roku jest już kilkaset k droższe, bardzo mi miło, że możemy działać w symbiozie i sobie nawzajem pomagać, korzystają też budowlańcy, gospodarka ()
@Goronco: ja tu chciałem być miły (,) obecnie wszystkie mieszkania w okolicy są 4k OFERTOWO droższe niż były wtedy, matematykę zostawiam Tobie (default city) ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • 0
@Goronco: Grrr, ty kredyciarzu, na widłach Cię wyniesiemy! Jak śmiesz brać kredyt i chwalić się nam tak prosto na Mikro? Grrrr!!?