Wpis z mikrobloga

Właśnie został uruchomiony mój kredyt hipoteczny. To oznacza, że sprzedający już otrzymał całą kwotę.
Chciałbym wam wszystkim podziękować. Jak się okazało, Wykopki to ludzie o wielkich sercach. Juz w pierwszym miesiącu dorzucicie mi 1400zl. Ostatnia dopłata (czyli rata nr 120) wynosi coś około 1200. Oznacza to, że na przestrzeni 10 lat dorzucicie mi około 150tys złotych.
STO PIĘĆDZIESIĄT TYSIĘCY ZŁOTYCH. Na pewno niektórzy nie mają jeszcze własnego lokum - tym bardziej dziękuję. Rezygnować z własnej korzyści, by dorzucić się mi () szlachetne i będzie zapamiętane.
Ps. Początkowo miałem wnosić 100k wkładu własnego i nie korzystać z gwarancji bgk, na szczęście udało się zmienić warunki kredytu. Kredytuję się na całość mieszkania, a odłożone 100k będzie pracowało na lokatach i może obligacjach. To wszystko dzięki Wam!
#nieruchomosci
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Goronco: też Ci dziękuję, dzięki Tobie i reszcie beneficjentów BK 2% moje mieszkanie kupione na początku roku jest już kilkaset k droższe, bardzo mi miło, że możemy działać w symbiozie i sobie nawzajem pomagać, korzystają też budowlańcy, gospodarka ()
  • Odpowiedz
Juz w pierwszym miesiącu dorzucicie mi 1400zl.


@Goronco: 1400 tylko? To chyba mały kredyt brałeś i nie pod sam korek? Ja brałem pod korek i z tego co patrzę to mam dopłatę około 2135 co miesiąc.

albo stopy spadną do 0,5%


@mk321: jak spadną do 0.5% to oprocentowanie rynkowego kredytu nadal będzie wyższe, bo będzie to 0.5 + 2 marży, a więc łącznie 2.5%. A stałe będzie jeszcze
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@haha123 Ej, faktycznie xD jeszcze kiedyś mi pisałeś żebym skorzystał z bgk. Wtedy miałem 1480 dopłat, a teraz bliżej tego co mówisz dokładnie 1986 xD
Prawie pod korek brałem
  • Odpowiedz
wszystkie mieszkania w okolicy są 4k OFERTOWO droższe niż były wtedy


@perfumowyswir: taa, wszystkie mieszkania w okolicy podrożały przez bk2 mimo, że już wcześniej nie spełniały warunków do bk2 xD
  • Odpowiedz
@Goronco: XD jakby te dopłaty szły z podatków to może ktoś by dopłacał do tego kredytu, a jako że pracujesz to sobie państwo odbierze tą dopłatę we wszystkich składkach, podatkach, daninach itp. W przyszłości zaś dowalą kataster bo się nie będzie budżet spinać na spłatę tych kredytów które nabrali żeby wygrać wybory.
  • Odpowiedz
@Goronco witam. Ja właśnie czekam na uruchomienie. Też niezmiernie doceniam że programiści 15k się nam dorzucą. Też kredytu je 100% bo po co wystrzelać się z oszczędności? Wezmę wyposażenie chaty na raty 0 i będę je spłacał odsetkami z lokaty.
  • Odpowiedz