Wpis z mikrobloga

@tojapaweu: Ja się nie dziwię, że ukraińcy uciekają z polski na zachód bo przy naszych kosztach życia to tylko ludzie którzy mają mieszkanie po starych albo mają własne będą mogli tu godnie żyć. Reszta polaków będzie emigrować, czeka nas kolejna duża emigracji imo.
Ale siedlisko analfabetyzmu...

P.S. około 9 lat temu jak szukałem (mniejszego) pokoju w gorszej lokalizacji to najtaniej za 800 zł znalazłem. Dlatego ta cena mnie nie dziwi.
@saviola7 no to do dupy szukałeś, bo ja pamiętam jak jeszcze studiowałem to 5 lat temu spokojnie za 800zł można było mieć w znośnej lokalizacji pokój
p.s. 3 lata temu za 800 parę złotych wynajmowałem pokoik jakieś 3-4minuty pieszo od gmachu polibudy
@janciopan zależy o jakich miejscach mówiła siostra. Akurat Portugalia a szczególnie Lizbona to bardzo słabe porównanie w tym kontekście. Lizbona jest turbo droga jak chodzi o wynajmy, ludzie za zagrzybialy pokój w mieszkaniu 5/6/7 pokojowym (wielkie kilkusetmetrowe mieszkania w kamienicach) płacą po 700+ euro na miesiąc. A zarobki akurat w Portugalii są bardzo słabe a koszty życia wysokie, głównie spowodowane jest to wielką ilością turystów i Digital nomadów, którzy zjeżdżają tam w