Wpis z mikrobloga

Mieszkam w Warszawie blisko akademików. Tam co czwarta polka lata z jakimś ciapatym typem z morda typowego ziemniaczka 4/10.

Ale jakie one kuhva są ważne jak z ksieciuniem rozmawiają po angielsku.
no #!$%@? rozmowa po ang o tym robiłem wczoraj to nagle +1000 do prestiżu polki względem powiedzenia tego po polsku. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 32
@saviour mnie to przeraża bo o ile taki murzyn czy arab to faktycznie niebo a ziemia w porównaniu z obsranym Polaczkiem, ale polki sypią się już nawet z bengalczykami z najniższych kast czy innymi pakolami na których żadna inna europejska kobieta by nie spojrzała xD masakra co te rury odwalają
  • Odpowiedz
@saviour: Wystarczy wejść na fanpage klubów/dyskotek w większych miastach na facebooku, to na każdej focie jest Mokebe z lepianki z jakąś Julką albo Alicją z osiedla deweloperskiego. Natura.
  • Odpowiedz
Rzekome urojenia incelskie potwierdzone przez wolontariuszy z calego swiata czyli p0lki to kuhwy


@xobx: tak, urojenia incelskie potwierdzone przez inne urojenia incelskie xD
  • Odpowiedz
Ale jakie one kuhva są ważne jak z ksieciuniem rozmawiają po angielsku.

no #!$%@? rozmowa po ang o tym robiłem wczoraj to nagle +1000 do prestiżu polki względem powiedzenia tego po polsku. ( ͡º ͜ʖ͡º)


@onomatopejusz: jeżeli rozmawiasz gorzej po angielsku od paciaka to zastanów się nad sobą
  • Odpowiedz
@saviour: to jest niezwykłe jakie Polki mają kompleksy. Kilka razy zdarzało mi się w większym mieście (tam gdzie mnie nikt nie znał) na klubach udawać Włocha, dzięki spokojnemu B2 z włoskiego i to jest zabawne oraz jednocześnie przerażające jak z taką samą mordą i tym samym portfelem nagle można dostać +10 jak nie +20 do atrakcyjności, tylko dlatego że nie jesteś krajanem takiej imprezowej juleczki.
  • Odpowiedz