Wpis z mikrobloga

@Ryneczek: ktoś "zamordował" ostatnie szare komórki w twoim pustym łbie :) Co jest złego w tym, że oczekuje się jasnej deklaracji od człowieka który chce startować z list danej partii? Dana partia ma swój program i oczekuje że wszyscy w niej myślą tak samo, ostatnio jakaś jedna wyszła przed szereg i została usunięta z list, co chyba zrozumiałe.

Bo według twojego "rozumowania" 80% Polaków chce "zabijać" dzieci
https://www.rp.pl/spoleczenstwo/art38100641-sondaz-ponad-80-proc-polakow-za-liberalizacja-przepisow-dotyczacych-aborcji

ba, nawet jakieś
@markhausen: generalnie jak sie urodzi to juz nie wiem czy mozliwa jest aborcja. No a tak serio, to jezeli jakies wady plodu sa wykrywane i oczywistem jest, ze dziecko urodzi sie z „defektami” to rodzice powinni miec prawo do aborcji. Tak samo, jezeli dziecko podczas porodu (czy to przez blad lekarza czy nie), dozna powazniejszego urazu, tez powinno moc sie je po prostu zabic. Nie powinno sie obarczac rodzicow chorym dzieckiem,
@markhausen Czemu za każdym razem słyszę to samo demagogiczne #!$%@? o chorych dzieciach?

PO nie wymaga deklaracji powrotu do kompromisu które takie sprawy załatwiał ale do aborcji antykoncepcyjnej dotyczącej zdrowych dzieci.
to ma piernik do wiatraka, że skoro można olać temat aborcji w polsce, bo można ją robić w czechach to tak samo można olać temat podatków / gospodarki, bo można łatwiej prowadzić firmę na białorusi ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Lefty: aborcja może ci zająć no powiedzmy dwa tygodnie z przyjazdem i rejestracją.
Ile firm prowadzi się przez dwa tygodnie w roku?
Widać że się starasz robić fikołki
aborcja może ci zająć no powiedzmy dwa tygodnie z przyjazdem i rejestracją.

Ile firm prowadzi się przez dwa tygodnie w roku?

Widać że się starasz robić fikołki ale naprawdę, możesz już przestać.


@Usmiech_Niebios: Co za #!$%@? xDD
To ja proponuję też zakazać alkoholu, ile Ci zajmie wyjazd do innego kraju i #!$%@? się?

Seks też powinien być zakazany, tylko choroby weneryczne się roznoszą. Jak ktoś chce to niech sobie wyjedzie do
To ja proponuję też zakazać alkoholu, ile Ci zajmie wyjazd do innego kraju i #!$%@? się?

Co za #!$%@? xDD

@stokujo: podsumowałeś się sam, chcesz czy nie - aborcji nie przeprowadza się co tydzień ani nawet co miesiąc. I jestem za liberalizacją przepisów aborcyjnych, ale w odróznieniu od was znam realia i nie używam najbardziej debilnych porównań ever.

ale czy musisz tam być cały czas, żeby móc prowadzić firmę? ( ͡
@Usmiech_Niebios: dobra, widzę pan konfederata, to dyskusja nie ma sensu. :)

aborcja może ci zająć no powiedzmy dwa tygodnie z przyjazdem i rejestracją.


mi tak, nawet dużo krócej. Biednym rodzinom, których nie stać na utrzymanie kolejnego dziecka też? Nastolatkom też? O jakich realiach Ty w ogóle mówisz? xD
O jakich realiach Ty w ogóle mówisz? xD


@stokujo: klasy średniej, a ty? W Poznaniu załatwienie czegoś takiego nie jest wybitnym problemem.
Zresztą trzeba mieć upośledzenie żeby pisać "dalsza dyskusja nie ma sensu" a potem ją prowadzić, zwłaszcza po tym jak napisałem że akurat przepisy aborcyjne powinny być dla mnie luźniejsze. Z tym że masz rację - dyskusja z tobą nie ma sensu, skoro nawet nie czytasz tego co piszę.
@Usmiech_Niebios: eh bobasie czyli też jak tam kolega wyżej nie jesteś spryciarzem xd przecież ja nie bronię tego, że to się opłaca / jest proste tylko jest beka z onuc w konfederacji, którzy jakiś czas temu propsowali królestwo kartoflanego księcia, że tam tak fajnie i prosto się prowadzi firmę ¯\(ツ)/¯
@stokujo: drugi z twojej strony, zobaczymy czy będzie trzeci po tym jak miało nie być dyskusji. Tzw cholewa z mordy.
Swoją drogą przed zaostrzeniem przepisów dostęp do aborcji też nie był wybitny w Polsce, ale bez urazy - nie brzmisz jakbyś miał o tym jakiekolwiek pojęcie.