Wpis z mikrobloga

@Lewusx no generalnie w tych pozach co pokazałeś to kot. Praktycznie niema słabych stron. No może zębate jak bym się chciał #!$%@?ć.

Ale ciekawe jak plecy, bo tu najszerszy nie robi wow, a pozy niema. Plecami często się przegrywa jak reszta jest top. No ale nie wiadomo też jak konkurencja - możesz ich czymś zjeść np tym kopytem i wtedy wygrasz.
@Lewusx generalnie ta klatka bokiem to twoja najlepsza poza. Wygląda naprawdę imponujące, niema słabych stron.

Ale niemasz większego prawego cycka? Nie wyszło by to jeszcze lepiej z 2 strony?

Jak wyjdą prążki na tym kopycie to będzie "ja #!$%@?". Wrzuć szota koniecznie.

Generalnie górna obręcz - klatka, barki łapy.. Płyną zajebiscie. Wygląda to świetnie razem.
  • 0
@Sarza01: Grzbiet to od lat moja pięta achillesowa, w tym roku troszkę poprawiony, ale jeszcze to nie jest to, dodam na dniach jakiś update z grzbietem. :)

Tutaj zapozowałem na prawego cyca, na lewą stronę nie umiem kompletnie pozować. :D
na lewą stronę nie umiem kompletnie pozować. :D


@Lewusx: ahhaha faktycznie, pomyliłem. wiec lewego cycka masz większego, albo tak się wydaje bo cień pada.

pięta achillesowa


@Lewusx: no niestety trochę to widać. masz wysoko zaczepiony najszerszy - nic z tym nie zrobisz.
ale możesz iść w grubość - ciężkie wiosłowania jak Ronnie. Teraz to już wiadomo że po ptokach ale zobacz jak on wiosłuje na tym filmie gdzie robi przysiad