Wpis z mikrobloga

Upowszechnienie internetu wśród najniższych klas społecznych, biedoty, patologii, debili to jest największa krzywda wyrządzona internetowi jaką można sobie wyobrazić.

Pamiętacie internet z początków lat 2000? Fora dyskusyjne, ta elitarność, gdzie dla ogromnej większości ludzi internet to była jakaś abstrakcja.

Pamiętam jak pojawiło się allegro i znajomi mi chcieli płacić za to żebym im tylko coś zamówił na allegro, albo wystawił :D

W szkole to uchodziłem w ogóle za jakiegoś kvrwa hakera, bo jako pierwszy miałem telefon z dostępem do internetu i jakąś prostą przeglądarką, gdzie już można było wejść na wikipedię i ściągać na sprawdzianie :D

Jak się ściągało filmy i robiło składanki ludziom za hajs :D To też dla większości była jakaś abstrakcja jeszcze tak do 2005-2006 roku.

A teraz... patrzę nie raz co tu wrzucacie, te grupy dla madek, tirowców, babki chwalące się zdrowymi wnuczkami pod postami o dzieciach z rakiem, japyerdole to się po prostu nie mieści w głowie jakie to społeczeństwo jest przerażająco tępe.

Porównać te czasy kiedy na necie byli sami pasjonaci, geeki, ludzie inteligentni, trochę zamożniejsi być może do tego co jest teraz to jakby porównać grę w szachy do rzucania się psim gównem na punkty.

Straszny zjazd.

#przegrywpo30tce #przegrywpo30 #wykop30plus #wykop30club #gimbynieznajo #internet #bekazpodludzi
bojackHorsemanPatataj - Upowszechnienie internetu wśród najniższych klas społecznych,...

źródło: emule

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
@lennyface: nawet niekoniecznie starych. Kiedyś ktoś podesłał linka do grupki tirowców. Przecież to są w większości ludzie 20+, 30+, czyli tyle co miały top kuce geeki, w początkach internetu. Poziom merytoryczny wypowiedzi, składnia, ortografia, słownictwo... nawet nie wiem jak nazwać ten poziom. Taki spacerniak dla ułomnych.
I potem dyskutuj z takimi w komentarzach na youtube, czy na wykopie (też się pewnie znajdą) :D
Zwykła rozmowa schodzi do poziomu jakbyś chciał szympansowi
  • Odpowiedz
@bojackHorsemanPatataj: Ależ elitystyczne pierdolenie. Taka super elita internetu ( do której jak domyślam sam siebie zaliczasz ) a podrzuciłeś na screenie program służący w większości do nielegalnej wymiany plików.
  • Odpowiedz
nie zostaniesz rozjechany przez wiejskiego chama, tylko przez pijanego w garniturku


@robert-kuzba: badania potwierzdają że śmiertelność wypadków koreluje z IQ. Dobry wynik z matury z matematyki powinien zwalniać z egzaminu na prawo jazdy. Zostaniesz rozjechany właśnie przez wiejskiego chama, który ma na pewno większą szansę być pijanym niż ktoś "w garniturze".
tyrytyty - >nie zostaniesz rozjechany przez wiejskiego chama, tylko przez pijanego w ...

źródło: 25f3c64876ab66b240774c0f21b22a68fd70e5610661124caa106784fbcb1c84

Pobierz
  • Odpowiedz
@robert-kuzba: tak, wartość kursów na prawo jazdy jest przeceniania, dużą część społeczeństwa można by z niego zwolnić bez negatywnych skutków. Inteligentny 16latek będzie bardziej odpowiedzialny na drodze od sebka 80iq. Kursy na prawo jazdy uczą jak zdać egzamin na prawo jazdy, nie jak jeździć.
  • Odpowiedz