Wpis z mikrobloga

Dziewczyna 8/10 w wieku 20 paru lat, w miarę wysoka oraz bez kaszojada to jest prawdziwy #wygryw i może sobie rotować facetami jak chce

Podejrzewam jakby się średni facet z taka związał mógłby jej niemal wszystko wybaczyć gdyż na pewno pomyśli ze „pana Bogi za bogi złapał” i drugiej takiej nie znajdzie

Deficyt na rynku kobiet jest przerażający

Natomiast taka #ukraina już totalnie #!$%@?, kobiety nawet po wojnie nie specjalnie chcą tam wracać i będzie to kraj pełen chłopów…

#zwiazki #przegryw #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #tinder
  • 16
Natomiast taka #ukraina już totalnie #!$%@?, kobiety nawet po wojnie nie specjalnie chcą tam wracać i będzie to kraj pełen chłopów…


@Herato: będzie jak na dzikim zachodzie, poszukiwacze przygód, przekręty przy inwestycjach, saloon i burdel w każdym miasteczku
może sobie rotować facetami jak chce


@Herato: Poducz się biologii, będziesz wiedział dlaczego to tak wygląda, może będzie Ci łatwiej pogodzić się z losem.
@Kopytnik_1: Współczuję ci chłopie, jeśli jest czego, bo ten sam los czeka mnie i wielu innych chłopaków, mimo że ja akurat jeszcze nie klub 30 tylko 28, no ale też wesoło nie jest. Życzę wytrwałości w pasjach i ogółem, oby żaden z was się z tego głupiego powodu nie przekręcił. Nie warto huśtać się przez tzipe. Takie jest moje zdanie.
@Herato: Skoro masz dużo Ukrainek w Polsce to bierz taką. Bo po wojnie nie będzie chciała wracać. Był taki program co Angole chyba szukali żony na Ukrainie. Zawsze tak było, że Polski latały po Egiptach za Mustafami, a Ukrainki od swoich Andrejów wolą naszych Andrzejów. A fakt, że rzadko się zdarzają warte uwagi 30-latki bez chłopaka/męża, ogarnięte, bez jakiegoś defektu typu jakaś ukryta dwubiegunówka to każdy wie. Warto szukać męża w