Wpis z mikrobloga

#ukraina #bekazkonfederacji
Logika szurów. Policja kłamie, że to byli Gruzini bo chce wybielić Ukraińców. No przecież kłamali z granatnikiem komendanta, żeby zwalić winę na Ukraińców. No to się spina XD
Fajne jest to porównywanie ratowania dupska swoim, do nadstawiania karku by ratować doopsko jakimś randomowym oprychom na ulicy.
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 8
@JohnRamboo: i co chcesz przez to pokazać. To nie wiedziałeś, że ruscy podkupują ludzi do dywersji? Czy twierdzisz, że Ukraińcy tu pozjeżdżali, żeby przerwać dostawy broni do ratowania swojego kraju?
  • Odpowiedz
  • 2
@JohnRamboo: masz problem, że usuwam twój obraźliwy komentarz? No fakt, tylko tak jazgotać potraficie.

wracaj na ukraine

Wysilaj się dalej i wrzuć jeszcze ze dwadzieścia takich głupich frazesów
  • Odpowiedz
@Rozkoszniaczek: już mu to napisałem ale skasował bo go pupa zapiekła

Polskie służby skrzętnie pilnowały informacji o tym, że 75 proc. siatki stanowili Ukraińcy, by nie wywołać nastrojów antyukraińskich. – Wśród osób, które z Ukrainy uciekały przed wojną, byli wysłannicy rosyjskich służb, którzy mieli lokalizować się w Europie.


Skoro służby zrobiły to raz to dlaczego nie mogłyby zrobić tego ponownie? Nie wspominając ze w jednej sytuacji chodzi o ich własny
  • Odpowiedz
  • 3
@JohnRamboo: skasowałem ci komentarz za obrażanie, a nie za to o czym piszesz. Skoro już idziesz tym torem, to może powiesz czemu policja nie ukryła faktu napadu Ukraińca z nożem na sprzedawcę z żabki. Porównujesz rzeczy o innej skali. Nikt nie będzie nadstawiał karku, żeby ukryć pochodzenie kilku oprychów wiedząc, że taka sprawa i tak na 90% wyjdzie na jaw.
  • Odpowiedz
@walenty-merkel: pierwsze zatrzymania były w marcu i jeżeli tego typu informacje podają zagraniczne gazety to chyba nie są, byt wrażliwe informacje. W przypadku rosyjskiego hokeisty który należał do tej samej siatki jakoś na ukrywaniu narodowości im nie zależało ( ͡~ ͜ʖ ͡°) dziwne nie?
  • Odpowiedz
@Smarek37:

skasowałem ci komentarz za obrażanie, a nie za to o czym piszesz.


paliłeś głupa że nie wiesz o co chodzi gdzie specjalnie masz zacytowany fragment. Może i masz rację że trochę w zbyt ostrym tonie napisałem tamten
  • Odpowiedz
  • 2
@JohnRamboo:

Może dlatego ze sprawca był sam? Nie dokonał napadu na sklep tylko dlatego ze sprzedawcą czy wlasciciel nie chciał krzyczeć słava Ukrainie ani nie wymachiwał przy tym ukraińska flaga?


I nic a nic nie śmierdzi ci to, że jest urządzona taka pokazówka, machanie flagą, krzyczenie slava Ukrainie? Już samo to daje dużo do myślenia.
  • Odpowiedz
  • 4
@octopussy8: mylisz złe słowo na ukrów z szerzeniem niesprawdzonych manipulacji. Ja też nie jestem jakimś wielbicielem Ukraińców, ale irytuje mnie ta nagonka, która w bardzo wielu przypadkach okazuje się zwykłym fejkiem.
  • Odpowiedz
Polskie służby skrzętnie pilnowały informacji o tym, że 75 proc. siatki stanowili Ukraińcy, by nie wywołać nastrojów antyukraińskich.


@JohnRamboo: zajebiście skrzętnie pilnowali, jak wiedzą o tym nawet wykopki xD

Czy to czasem nie jest tak, że ukrywali informacje o całej siatce szpiegowskiej?
  • Odpowiedz