Wpis z mikrobloga

@1KiszonyOgorek toż to o kalectwo zakrawa, dalej srać pod siebie s takim wieku. Ja z żoną w te wakacje ostatecznie pożegnaliśmy pieluchy u ponad 3.5 letniego syna i to był naprawdę ostatni moment, bo ani pampersów większych nie ma, ani cierpliwości już nie mieliśmy, syn sam wreszcie też zrozumiał, że nie tędy droga.

NO ale jak się ma za rodzica menela porównywalnego do tajge benc, to ô czym my rozmawiamy? Tylko ze
@pelt no w tym wypadku to raczej kwestia duzej ilości cukru no bo w kółko owoce, napoje słodkie i chyba kompletny brak mycia do tego. Współczuję jej bardzo bo jest na drodze do straty wszystkich zębów i jak żeby stałe już też będą miały tren sam problem, to jest kalectwo.

Ale żeby nie było że to domena biednej Kambodży, w Polsce nie jest dobrze pod tym względem.
Pobierz emesc - @pelt no w tym wypadku to raczej kwestia duzej ilości cukru no bo w kółko owo...
źródło: temp_file4438189496995950923
no bo w kółko owoce

@emesc: Juny raczej nie ma wielu owoców w diecie. My na tagu nabijamy się z jej ojca, że właśnie nie chce jej kupować truskawek czy innych owoców. Problem w tym, że Juny je dużo słodyczy. Obejrzyj fragment vloga, który zamieściłem w komentarzu na samej górze. Juny pyta się tatusia, czy kawałek papryki smakuje jak "candy", czyli cukierek ()
@emesc: własnych owoców to rodzice Juny mają mało, aczkolwiek coś im owocuje na działce. Ostatnio jej tatuś palił w ognisku jakieś gałęzie z jakimiś owocami i zjadał z nich owoce przed wrzuceniem na stertę, aczkolwiek przypuszczam, że większość się zmarnowała. Na pewno nie jedzą też mango co rośnie im obok kurnika.
@pelt co za jeb@na patologia, to dziecko duka coś po angielsku bo ni matka ni ojciec nie potrafią więc skąd ma się nauczyć, pruchnica dosłownie zjada jej zęby i jeszcze ta butelka.. Współczuję tej małej, matka wiecznie zmęczona a stary to #!$%@? stary alkus bez grosza przy dupie. Chyba lepiej by juz było jakby twaróg odeszła do swojej dzianej rodzinki, może wtedy ktoś by się zainteresował edukacja i zdrowiem dziewczynki.
@KakaowyTaboret ja ci mogę powiedzieć po sobie, moja córka miała rok jak przestała chodzić w pampersie, widziała u mojej siostry jak starszy brat cioteczny siada na nocnik. Chodziła w domu w majteczkach i siadała normalnie na siku, biliśmy jej brawo żeby ją zachęcić i oswoić z nocnikiem. W nocy kładłam jej na łóżeczko mate ale nigdy się nie zsiusiała, jakoś tak naturalnie to odpampersowanie przebiegło.