Wpis z mikrobloga

Ale mnie barberka urządziła :(. Kark zjechany na maksa, przez brak umiejętności obsługi trymera. Pani Ania zwaliła to na moją skórę i że tak często u innych klientów się zdarza. Po czym skasowała mnie za wizytę. W domu jak zobaczyłem te ślady to przecież to wygląda jakby mnie ktoś nożem zaatakował. Szefowa powiedziała, że do godziny ślady zejdą xd. Poprosiłem o zwrot kasy to sobie kupię chociaż octenisept.
#!$%@? nigdy więcej barberów.
Salon Nowrot: https://g.co/kgs/wR46GB
#barber #fryzjer #niebieskiepaski #rybnik #slask #prawo #reklamacja
NightWing - Ale mnie barberka urządziła :(. Kark zjechany na maksa, przez brak umieję...

źródło: IMG20230826103638

Pobierz
  • 193
Ale mnie barberka urządziła :(.


@NightWing:
Mi z kolei bez pytania zgoliła półroczną brodę. Postanowiłem w końcu zapuścić pełny zarost mimo tego, że stosunkowo wolno mi rośnie. Po pół roku prób ogarnięcia samemu postanowiłem pójść do barbera aby przy okazji strzyżenia włosów rozczesać to, co urosło, wyprowadzić odpowiedni kształt zarostu i podpytać jakich kosmetyków używać w domu. Dostałem ciepły okład na oczy a po zdjęciu go zobaczyłem, że #!$%@?ła mi całą
@NightWing po pierwsze to zedytuj ta opinie i opisz całą sytuacje i to że skasowały Cię normalnie za wizytę i nie zaproponowały nawet rekompensaty, po drugie to nieumiejetne strzyzenie i najprawdopodobniej tepa maszynka, do tego ci karku nie ogoliła. Jeżeli nie dezynfekują trymerów i tak strzygą to polecam zrobic badania, bo codziennie po kilka osob tak #!$%@?ć do krwi to maszynka zabrudzona syfem na 100%. Polecam następnym razem nie oszczedzać na grażynkach
@NightWing: nie dość że podrażniła skórę to nawet karku nie ogoliła xD u mnie babeczka jak robi samą brodę to zawsze kark brzytwą obleci z tych małych włosków co sam maszynka nie wezmę w domu
@NightWing: Tutaj nie chodzi o barberów tylko siano w głowie, pewnie źle wyzerowane ostrze a kolejna sprawa ciekawe czy dezynfekuje ostrze itd... Jeśli nie to po takiej jeździe możesz zarazić się HIV, Boreliozą, HBV, HDV i HCV...

Dlatego zwykle zabrania się też używać klasycznych brzytew i zamiast tego na żyletki + dezynfekcja musi być np. medisept albo barbicide
ty żeś jełopie polazł do barberki zamiast barbera?
przecież baby nic nie potrafią
jebniety jestes i tyle ppzdro