Wpis z mikrobloga

Przypomniała mi się historia mojego kolegi geja ze studiów.
Ziomek ubierał się bardzo schludnie i trendy, mówił lekko podwyższonym głosem, chodził do klubów dla gejów i ogólnie obracał się w tym towarzystwie. I oprócz tego miał wiele psiapsiółek, z którymi chodził na zakupki, doradzał, No ogólnie #!$%@? typowy gej przyjaciel z seriali pokroju "Seks w wielkim mieście". Z tą jednak różnica, ze jego koleżanki były znacznie ładniejsze, niż Pani Koń ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Do czego zmierzam. Mój kolega dochodził do takiej zażyłości z tymi laskami, ze one bez problemów pokazywały mu się u siebie w mieszkaniu w bieliźnie i pytały czy ładna itd. Ofkorz w tym czasie (przypadkiem hehe) pojawiało się winko i ciekawsze tematy. I również temat jego pociągu do kobiet xDD I wtedy tez wiele jego psiapsiółek chciało sprawdzić, czy da się zaciągnąć geja do łóżka - on dawał się zaciągać, po wszystkim mówiąc, ze to nie to i jednak woli facetów, ale wiele z nich miało satysfakcję, ze zaciągnęło geja do łóżka.

No jak się #!$%@? domyślacie, ziomek nie był żadnym gejem, a 100% hetero - po prostu wykminil sobie ten sposób na ruchanie świnek i szło mu to znakomicie xD

Prawdę o nim poznałem, kiedy jeszcze razem należeliśmy do studenckiego ONR i ruchalismy się w dupe. To były czasy.

#studbaza #pracbaza #studia #praca #pracait #nauka #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 44
  • Odpowiedz
@wojtek-m: odpowiedź jest prosta: wielu facetów hetero chodzi i żebrze "seks? seks? seks? seks?". Kobiety to wyczuwają na kilometr, a zdesperowanych żebraków nikt nie chce, bo taki żebrak przeleci każdą aby żeby przelecieć, sprowadza wartość kobiety do cipy na ruchanie, ona nawet nie musi być ładna. Ci faceci którzy mają tego świadomość prowadzą gadkę-szmatkę a dopiero potem proponują seks, ale to też kobiety męczy, bo types wydaje się miły i
  • Odpowiedz
@kurczaczak: Seks to jedna sprawa. Wielu facetów potrafi chodzi na divy, żeby sobie chociaż pogadać z kobietą. Ja bardzo chętnie z kobietami pogadam przy kawie, lubię rozmawiać z nimi na luzie, tylko że jak chce z nimi pogadać, to zwykle z automatu patrzą na mnie, albo jak na trolla, albo myślą, że je chcę podrywać. Albo gadają ze mną jak zakonnice. A "kawa" w ogóle jest traktowana jak "randka". W
  • Odpowiedz
@Patrycja89

geje mają lepszy kontakt z kobietami, bo nie próbują ich wyruchać tylko szczerze się zaprzyjaźnić. Kobiety czują się przy nich bezpiecznie i swobodnie (bo np. nie muszą się martwić tym, że ich przyjaźń zostanie odebrana jako flirt). A to, że kobiety chcą potem sprawdzić czy takiego geja da się zaciągnąć do łóżka to możesz między bajki włożyć.


O serio? Xd Ja tam jestem Aseksualny i Aromantyczny więc teoretycznie też powinnen
  • Odpowiedz