Wpis z mikrobloga

Przypomniała mi się historia mojego kolegi geja ze studiów.
Ziomek ubierał się bardzo schludnie i trendy, mówił lekko podwyższonym głosem, chodził do klubów dla gejów i ogólnie obracał się w tym towarzystwie. I oprócz tego miał wiele psiapsiółek, z którymi chodził na zakupki, doradzał, No ogólnie #!$%@? typowy gej przyjaciel z seriali pokroju "Seks w wielkim mieście". Z tą jednak różnica, ze jego koleżanki były znacznie ładniejsze, niż Pani Koń ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Do czego zmierzam. Mój kolega dochodził do takiej zażyłości z tymi laskami, ze one bez problemów pokazywały mu się u siebie w mieszkaniu w bieliźnie i pytały czy ładna itd. Ofkorz w tym czasie (przypadkiem hehe) pojawiało się winko i ciekawsze tematy. I również temat jego pociągu do kobiet xDD I wtedy tez wiele jego psiapsiółek chciało sprawdzić, czy da się zaciągnąć geja do łóżka - on dawał się zaciągać, po wszystkim mówiąc, ze to nie to i jednak woli facetów, ale wiele z nich miało satysfakcję, ze zaciągnęło geja do łóżka.

No jak się #!$%@? domyślacie, ziomek nie był żadnym gejem, a 100% hetero - po prostu wykminil sobie ten sposób na ruchanie świnek i szło mu to znakomicie xD

Prawdę o nim poznałem, kiedy jeszcze razem należeliśmy do studenckiego ONR i ruchalismy się w dupe. To były czasy.

#studbaza #pracbaza #studia #praca #pracait #nauka #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 44
  • Odpowiedz
@PanNieznanypl: Nawet jak troling to coś w tym jest. xD Jeden taki gej z byłej pracy miał 100x więcej koleżanek niż ja. Była też ponoć moda, że laski chodziły do jakiś gejowskich klubów, więc paradoksalnie udawanie geja może być genialny sposobem na zaruchanie lasek, dopóki nie dostaniesz od jakiś łysych w morde, ale życie to ryzyko! Takie #!$%@? czasy, że możesz szybciej wyrwać lachona w jakimś gejowskim klubie niż przez
  • Odpowiedz
@Patrycja89: Wiem, że pasta, ale serio znałem jednego geja z poprzedniej pracy i miał 100x lepszy kontakt z laskami w pracy niż ja! xD
I myślę, że to mogło by się udać, bo baby kochają jak się je w h. robi bo to oznaka inteligencji (dobre geny), ja na to za głupi jestem:(
  • Odpowiedz
@wojtek-m: geje mają lepszy kontakt z kobietami, bo nie próbują ich wyruchać tylko szczerze się zaprzyjaźnić. Kobiety czują się przy nich bezpiecznie i swobodnie (bo np. nie muszą się martwić tym, że ich przyjaźń zostanie odebrana jako flirt). A to, że kobiety chcą potem sprawdzić czy takiego geja da się zaciągnąć do łóżka to możesz między bajki włożyć.
  • Odpowiedz
@Patrycja89: Tak brzmi wersja oficjalna;) Ale fakt, chce sobie bajerke po prostu pocisnąć z babami(bo fajnie tak) i trochę zażartuje to myślą, że zaraz będę próbował im łape włożyć do gaci, to trochę tonuje a wtedy widzę, że mnie mają za jeszcze większego obślinionego troglodytę, co mnie #!$%@?, bo na chamskich pijaków 100x lepiej reagują i moje zdanie o babach spada na łep na szyje. Sry, taka prawda
  • Odpowiedz
@PanNieznanypl: @wojtek-m:
to jest wg mnie jedno z najbardziej chorych zachowań u kobiet.
Prawdopodobieństwo, że gej lub biseksualista jest zakażony HIV jest dosłownie tysiące razy większe niż w przypadku heteroseksualnego mężczyzny.
Dla kobiety bezpieczniej jest przelecieć każdego mężczyznę w jakiejś podkarpackiej wsi niż jednego biseksa.
  • Odpowiedz