Wpis z mikrobloga

@NijuGMD: Właściwie początkowo to ciało kobiety które nazywamy komórką jajową, czy w połączaniu z plemnikiem nagle ten fragment przestaje być ciałem kobiety? Taka filozoficzna rozkmina.
  • Odpowiedz
@tomo1111: brzydko robisz, że usuwasz posty ale ogólnie to tak - aborcja tylko jeśli są wady genetyczne płodu/zagraża matce/z gwałtu, szanujmy się k---a, już pomijając kwestie moralne to po prostu mamy problem z demografią a one chcą skrobankę na życzenie xD. Przecież z punktu ewolucji kobieta jest potrzebna tylko do rodzenia dzieci. Potrzebną robotę do przetrwania "teraz" robi facet a laska ma aby przedłużyć życie gatunku
  • Odpowiedz
brzydko robisz, że usuwasz posty


@zar0x:
Ja tylko szanuję wolność neruopków. Chcieli kiedyś cenzury i sądowego zakazu kandydowania konfederacji w wyborach.
Szanuję ich pogląd wobec cenzury i ich cenzuruję ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na skrobankę na życzenie zgody nigdy nie będzie. Trzeba odpowiedzialnie uprawiać s--s.
  • Odpowiedz
@tomo1111: w sumie, owszem, całkiem logiczne wydaje się dbanie o demografię i odpowiedzialny s--s. Ja mam jednak teraz podejście że w zasadzie to wywalone mam na czyjeś dzieci i sumienie. Raczej ten kto chciałby aborcji nie będzie dobrym rodzicem i raczej nie wychowa go na dobrego obywatela. Bardziej by mi zależało na tym żeby na taką aborcję musieli się zgodzić obydwoje z rodziców
  • Odpowiedz