Wpis z mikrobloga

#telefony #samsung #s20fe

mam wrażenie że telefon robi gorszej jakości zdjęcia niż jak był nowy. największy problem zauważam z balansem bieli. Czasami czuje się jakbym się cofnął w czasie o 10 jak nie więcej lat. nie radzi sobie w sytuacjach gdy w kadrze jest ciemno i jasno jednocześnie i nie potrafi sobie dobrać balansu jak kliknę na obszar gdzie chce aby się na tym skupił i to dobrze ogarną.. nic się nie dzieje.

Ktoś u siebie na jakiś samsungach zauważył problem ze zdjęciami
  • 8
@r5678 może zrobiłeś tych zdjęć sporo i coś siadło z migawką ,mojej żonie po jakimś czasie zwyczajnie coś się psuło i zaczęły być widoczne błędy na zdjęciach. Ja robię mało i na moim bieda Samsungu nic się nie zmieniało do jego końca.
@r5678 na galaxy s10 mam te same odczucia, wcześniej na galaxy s6 także. Jakby każda aktualizacja systemu pogarszała działanie telefonu jeszcze bardziej. Rok po zakupie piękne zdjęcia w mroku, teraz nawet z lekkim cieniem tragedia. Według mnie to celowe działanie producenta, aby kupować nowe telefony.
@BornToDie69: pomijamy oczywistości ;)
@CzarnyOwiec nigdy w żadnym telefonie nie miałem czegoś takiego że się aparat zużył, a ten jest relatywnie nowy bo rok i 2 msc.
@paniczhrabi G780GXXS6EWF3

@silent_user Z aparatu więcej korzystam na jakiś urlopach a tak to nie robię dużo zdjęć, ale własnie zauważyłem ostatnio jakąś padakę z tym balansem bieli zdjęcia są strasznie przejaśnione i płytkie kolorystycznie w takich warunkach co wymieniałem. Jak jest jednolity kadr no
@r5678: Swojego mam już z 2 lata i od zawsze aplikacja aparatu nie działała jakoś rewelacyjnie ale teraz jest lepiej niż na samym początku. Takie same problemy z balansem bieli były u mnie od zawsze, prawidłowo działa tylko jak ma jakieś jednolite tło w kadrze za fotografowanym obiektem, soczewki obiektywu też raczej nie mają żadnej warstwy antyrefleksyjnej bo zdjęcia pod światło stają się takie miękkie z poświatą, nie wspominając że 3x