Wpis z mikrobloga

#logikarozowychpaskow Ci z pod tagu "przegryw" to myślą, że związek z kobietą jest taki zajebisty, nie ma samotności, są ciągle motylki w brzuchu i jest zajebiście bo ciągle sex...

No nie, niestety tak nie jest, kobieta po jakimś czasie potrafi się znudzić facetem nawet, jeżeli jest w związku małżeńskim, sex tylko wtedy kiedy ona chce, nawet w małżeństwie oboje potrafią być samotni, nie wiem skąd się wzięło przekonanie, że będąc z kimś nie można być samotnym itd, mam wrażenie, że oni mają jakiś wypaczony obraz związku z reklam i seriali skoro pełno par żyje monotonią życia codziennego!

#zwiazki #rozowepaski #heheszki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #milosc
  • 54
  • Odpowiedz
@powsinogaszszlaja: Człowieku, zanim napiszesz coś takiego, to zadaj sobie trud, żeby choć pobieżnie dowiedzieć się, z kim rozmawiasz. Jeżeli uważasz, że będąc np. 40 lat w małżeństwie, po 365 dni w roku i każdego jednego dnia będziesz mieć poczucie zrozumienia przez małżonka, to jesteś osobą naiwną i niedojrzałą. Nie ma ludzi idealnych, ani Ty nie jesteś idealny, ani Twoja żona- jesteście tylko ludźmi. Dodatkowo, jeżeli od stałego i niezmiennego poczucia
  • Odpowiedz
zanim napiszesz coś takiego, to zadaj sobie trud


@Echo225: Wystarczy mi kilka słów, które przeczytałem. Jesteś jeszcze smarkata jak sądzę, dlatego bredzisz. Mnie już bliżej do grobu niż do tańca i wiem, że mogę polegać na swojej żonie i nie czuję się samotny.
  • Odpowiedz
@powsinogaszszlaja: Mam bliżej 40 niż 30 lat, w tym 17 związku i 10 małżeństwa. Ja polegam na swoim mężu i nie czuje się samotna. Co nie znaczy, że nigdy się tak nie czułam mimo związku i nie znaczy, że już nigdy nie będę tak się czuć. Nie oznacza to też, że mąż nie starał się ze wszystkich sił, abym się tak nie czuła w gorszych momentach. I mimo to, uważam
  • Odpowiedz
@wakxam: @Katiee no jak ktoś się dobiera na siłę, albo patrzy tylko na wygląd to tak potem jest. Już tu gdzieś pisałem, ja wolę ogarniętą życiowo 5/10 niż 9/10 kasjerkę z żabki
  • Odpowiedz
@powsinogaszszlaja: No i o czym to niby świadczy? Miarą dojrzałości nie są wcale lata, tylko suma doświadczeń i wyciągane z nich wnioski. Każdy swój związek ocenia z własnej perspektywy, może zapytaj w wolnej chwili żony, czy nie było choć jednej chwili w jej życiu z Tobą, kiedy czuła, że jej nie rozumiesz. Możesz o to zapytać również innych szczęśliwych żon i mężów w swoim otoczeniu, a potem poprosić ich o
  • Odpowiedz
@Katiee: oczywiście, że jak są samotni w parze to lipa. Tylko wg mnie to jest taka sinusoida bo jest dużo monotonności, dlatego czasem trzeba zrobić coś żeby ta monotonność przerwać. Takich par jak Ty mówisz to są promile, idealnie dobranych itd. Każdy ma swoje wady które partner musi tolerować. I nie wierzę, że są pary w których w pewnym momencie nie ma monotonii. Ważne żeby się dogadywać i doceniać. Nie
  • Odpowiedz
@powsinogaszszlaja: Niech Ci będzie, widzę że Ty z tych, co to się znają, bo są starsi. Piszę na podstawie własnych doświadczeń, rozmów z innymi i obserwacji, a Ty najwyraźniej swoje małżeństwo stawiasz za wzór małżeństwa z Sevres i wszystkich, którzy myślą inaczej i mają inne doświadczenia uznajesz za głupszych od siebie, bo "co oni mogą wiedzieć o życiu". Starsze pokolenie tak ma, przekonani o własnej nieomylności. Najważniejsze, żeby żona uważała
  • Odpowiedz
@wakxam nie mam dużego doświadczenia czy tam przebiegu ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale co nie co w swoim życiu zakosztowalem pierogów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Moim zdaniem… Jeżeli ktoś skupia związek na sferze seksualnej to musi znaleźć partnerkę, z która będzie miał 100% dopasowania seksualnego. Teraz ktoś zapyta „co to jest to dopasowanie seksualne?”

A wiec jak ja to widzę. 90% facetów nie ma problemów w strefie seksualnej. Scyzor/Gerwazy/komandos/mały grizli zwał jak zwał jest zawsze gotowy do akcji. Jaka by
  • Odpowiedz
@Katiee: lolx przecież na tym polega życie, nie da się być 24h ze sobą człowiek musi odpocząć od towarzystwa, to co napisałaś to jakieś myślenie dziecinne
  • Odpowiedz
@leeaxe: a gdzie ja napisałam ze trzeba ciągle fizycznie być przy tej osobie ? Pisząc o poczuciu samotności nie mówie o tym że partnerka Cię zostawia w samochodzie na godzine jak robi sobie paznokcie u kosmetyczki, tylko o byciu z kimś w związku i odczuciu jak by to nie był Ci nikt bliski. To ze trzeba mieć czas dla siebie, swoje hobby itp to oczywiste, ale jak widać chyba nie
  • Odpowiedz