Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy zmieniać pracę?
W tej chwili około 8k brutto uop, hybryda 3 dni w biurze 2 w domu, praktycznie pełny luz, godziny pracy tak jak mi pasuje, żadnych problemów z urlopami itp. cała podróż komuniakcją miejską od mieszkania do fotelu w pracy to około 40 min.
Oferta około 10k brutto uop, hybryda taka że może jeden dzień w miesiącu HO, godziny pracy sztywne 8-16, podróż komunikacją w jedną stronę z przesiadką 60 min.

Jak tak to teraz rozpisałem to chyba odpowiedź nasuwa się sama, ale prosiłbym o opinie.
#pracbaza #pracait #korposwiat



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 15
@kajak98: stazysta to stazysta, kiedys bylo sie takim za free, na szczescie od jakiegos czasu placa za takich i dodatkowo masz mozliwosc zatrudnienia w firmie, ucz sie ile sie da i szukaj innej roboty jak nie beda chcieli dac Ci juniora albo cos
@mirko_anonim: nie no za mała różnica, nie opłaca się. Na dojazdy wydasz kupę hajsu, tak samo na zamawianie jakiegoś jedzenia. Chyba, że lepsze perspektywy są na przyszłość, to wtedy można pomyśleć.
@Liryczne_MMA Nie „xD-uj” mi tutaj xD pytam z ciekawosci bo ziomkom po kilku miesiącach dawali podwyżki w innych firmach… A tez wiem właśnie ze ze stażami jest teraz lipa i jakby rynek się nasycił lub jakis kryzys. Dlatego byłem ciekaw opinii kogoś kto szerzej zna branże @xede
po kilku miesiącach


@kajak98: lol, to na ile jest ten staż? rok?

zależy od polityki firmy, ale z mojego doświadczenia (swoje przeżycia i ziomków) to pierw się skup na robocie, hajs lepszy szybko wpadnie, tylko przygotuj się na zmianę firmy - wtedy są najlepsze podwyżki.