Wpis z mikrobloga

@Mete sztuczna inteligencja w ogóle mało rozumie, bo nie ma własnego ośrodka produkowania myśli, ale wiadomo że chciałeś tylko #!$%@?ć do pieca i prawda nie ma dla Ciebie znaczenia
  • Odpowiedz
i #!$%@? bardzo dobrze! nawet sztuczna inteligencja nie rozumie czegoś takiego jak zmiana płci...


@Mete: bo to korekta płci a nie zmiana niedouczony ignorancie

Uwielbiam takie fuckupy kiedy ta baśniowa rzeczywistość zderza się z prostą logiką ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@smutny_kojot: uwielbiam bbasniowy swiat prawaków, gdzie gdy fakty udowodnione naukowo sa zbyt trudne to po prostu wymyslacie sobie, ze to nieprawda bo hehe na chlopski rozum
  • Odpowiedz
@SPACE_MARINE: mam na myśli rzetelną wiedzęo transpłciowości, którą prawactwo zastępuje bajkami zaszczepianymi im w mózgi przez polityków i durne memy, dzięki temu że sącałkowicie odcięci od najbardziej podstawowych informacji. Jest to całkowicie sprzeczne z konsensusem naukowym i badaniami, ale prawactwu nigdy prawda nie przeszkadzała szczególnie...
  • Odpowiedz
@szybki_zuk

Nie wycieraj sobie mordy nauką, bo jej stanowisko jest wszystkim znane. Są DWIE płcie, reszta to zaburzenia genetyczne
Nie istnieje też obecnie możliwość całkowitej zmiany płci.
To jest ta twoja nauka którą się tak jarasz? Masz jakieś wykształcenie medyczne w tym kierunku? Wątpię. I nie, gender studies się nie liczy.

A twoja lewica próbuje na tym tylko zbić kapitał polityczny, nic więcej. Stracili robotników, to się przestawili na mlodych ludzi.
I
  • Odpowiedz
@SPACE_MARINE: Mordę to ty masz szurze. Jak widać nie masz poećia o nauce i jej stanowisku w sprawie osób transpłciowych. Płeć to tylko konstrukt upraszczający biologiczną rzeczywistość.
Tak, mam wykształcenie. Chociaż jakbyś miałpojecie o nauce to wiedziałbyś, że nie jest to żadnym argumentem. Za to jest nim fakt, że czytałem publikacje naukowe na ten temat oraz stanowiska organizacji zrzeszajacych specjalistów.

Wątpię. I nie, gender studies się nie liczy.


@SPACE_MARINE: Strzelasz
  • Odpowiedz
@szybki_zuk

Mam wykształcenie medyczne, jakie masz ty, pisząc że

płeć to tylko konstrukt upraszczający biologiczną rzeczywistość


Idź powiedz to mojemu byłemu profesorowi z uczelni.

Właściwie po tym zdaniu wiem że jesteś niedouczonym palantem, wycierającym sobie mordę nauką, typowa lewacka marionetka która na oczy nie widziała nawet podręcznika od biologii, Nie będę tracić na ciebie czasu,, nie jesteś w ogole partnerem do dyskusji, jednym chochołem się oznaczyłeś.
  • Odpowiedz