Wpis z mikrobloga

#perfumy #dpd
Udało się komuś wyegzekwować kasę z ubezpieczenia paczki w DPD przy skradzionej części zawartości? Zajumali mi jeden z trzech flakonów, wszędzie w systemie mają wagę 1.8kg, a moja dotarła odchudzona do 1.38kg, gdzie akurat zaginiony waży 440g.
Wiem że ta firma jest tragiczna ale mnie pierwszy raz zawiedli i od razu konkretnie, więc nie miałem uprzedzeń do skorzystania z usług w promce
  • 11
@Funshyy Ja zamówiłem 3 dekanty po 0,5ml z Impressium i waga w systemie dpd to 1kg, nie wiem czy to minimalna ilość, czy w dupie mają te wagi. W ksżdym razie doszła Ci paczka z 2 zamiast 3 flakonami i paczka ma slady otwarcia? Przesrane, ciekawe czy to kurier czy o co chodzi.
  • 0
@RumClapton: tyle se jakby dołożyć ten brak to rzeczywiście wychodzi waga 1.8kg. Ciężko ocenić ślady otwarcia, bo paczka cała w taśmie. Na pewno zniknęła na pół czwartku i nikt nie był w stanie jej namierzyć i obstawiam że wtedy schudła.
Same folie i karton to ok 800g.
  • 0
@RumClapton: DPD zważylo i wyszło 1.8kg, wysyłający nie ważył tego. U mnie w domu wyszło 1.38kg, zaginiony Profumo 125ml którego były dwie sztuki wychodzi mi 440, co daje 1.82kg.
@Funshyy: a obklejone taśma jakiego oddziału? Od razu zakładasz to, że sami złodzieje pracują i otwierają każdą paczkę. Rentgen w oczach, że takie drogie perfumy w środku ;) Nie wiem, kto rozpatrywał ci reklamacje, ale najlepiej byłoby się skontaktować z tracingiem operacyjnym oddziału, którego jest ta czerwona taśma. Możliwe, że zawartość tam trafiła, gdy nie mozna było zweryfikować z której paczki wyleciało i czeka na ciebie. Nie wkłada się tam rąk
  • 0
@Gumispam: nie ma taśmy oddziału ale skoro dostałem do ręki paczkę z brakującą zawartością to zakładam że skradzione, gdyż wielokrotny kontakt z infolinią nic nie dał. Gdyby była oficjalna weryfikacja zawartości to powinno być oznaczone jak piszesz taśmą DPD.
Przesyłka miała wyruszyć wpierw w poniedziałek, potem w czwartek, a pojechała w niedzielę. Nikt nie wie czemu był przestój i co się z nią działo.
Dotychczas był to kurier, z którego byłem
  • 0
@RumClapton: @Gumispam dzisiaj dostałem zwrot 429zł za flakon, więc poniekąd sprawa zakończona szczęśliwie choć chcąc dzisiaj kupić Profumo 125ml to mi z tego zwrotu nie starczy, a specjalnie tyle czekałem zza granicy żeby było wtedy taniej. Tak czy siak jestem zadowolony że problem z głowy. Niesmak do DPD pozostanie ale cieszę się że przynajmniej nie robili problemów ze zwrotem.