Wpis z mikrobloga

Zajęty facet obczaja laski na ulicy.

Niebieski:
"Pff przecież to nie jest zdrada, moja różowa też obczaja te same laski co ja i ocenia je razem ze mną, czasem oceni którąś na ładniejszą niż ja oceniłem, każda powinna się od niej uczyć dystansu i normalności."

Zajęta laska obczaja facetów na ulicy

Też niebiescy:
"Hurr durr to zdrada! Tylko ja powinienem się mojej różowej podobać! W domu jej zrobię taką awanturę że popamięta! Że co, że ja mam razem z nią facetów obczajać i oceniać ich urodę razem z nią? A co ja pedau? Takiego wała!"

#bekazrozowychpaskow #bekazniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #cuckold #zwiazki #seks #p0lka #heheszki #zdrada
  • 36
@fishery:

Dlaczego faceci uwielbiają lesbijki albo laski bi? XD

Ja jestem 100% hetero i sama obczajam sobie innych facetów, wychodzę z założenia że mają prawo mi się podobać inni niż mój niebieski a patrzenie to nie zdrada, nie wiem jak on, bo mi nic nie mówi czy jakaś na ulicy mu się podoba czy nie, w każdym razie nie robi tego ostentacyjnie ale nawet gdyby robił to i tak nie mógłby
@AlienFromWenus: nawet nie wiesz ilu porządnych facetów jest gdzieś pochowanych i im się już nawet nie chce próbować. Są też tacy których opisujesz, dla których skoki w bok czy znęcanie się nad partnerka to norma.

Tylko ze coś dziwnego się dzieje na świecie (i na podstawie własnych doświadczeń) bo nie chciałem się zgodzić by moja dziewczyna spotkała się sam na sam z gościem z mojej pracy, albo że się nad nia
@cienki137:

Ale co jest dziwnego z wyjściem sam na sam z kimś?
Jak facet nie ufa kobiecie to po co z nią jest? Jak być szczęśliwą w związku jeśli jest się zamkniętą na ludzi przez faceta?

Mój niebieski nie rozumie że różowe jego kumpli są dla mnie nudne. Jedna ma dwoje dzieci to się skupia wyłącznie na nich a ja nie mam z kim pogadać, niebieski wychodzi z kumplem a ja
@Blaskun: nie. To kobieta ocenia, podziwia, zapomina. Facetowi już staje, już myśli jak głęboko jej wsadzi a potem zobaczy że obok niego idzie jego partnerka, to stwierdzi, że szkoda że jego tak nie wygląda, bo codziennie musi zadowalać się tą samą dziurą i nudno trochę, ale trudno, jak już zgłodniał na ten widok to się naje byle czym, strzepie sobie w tzipie swojej różowej ale do pamieciówki tej którą zobaczył na