Wpis z mikrobloga

Zajęty facet obczaja laski na ulicy.

Niebieski:
"Pff przecież to nie jest zdrada, moja różowa też obczaja te same laski co ja i ocenia je razem ze mną, czasem oceni którąś na ładniejszą niż ja oceniłem, każda powinna się od niej uczyć dystansu i normalności."

Zajęta laska obczaja facetów na ulicy

Też niebiescy:
"Hurr durr to zdrada! Tylko ja powinienem się mojej różowej podobać! W domu jej zrobię taką awanturę że popamięta! Że co, że ja mam razem z nią facetów obczajać i oceniać ich urodę razem z nią? A co ja pedau? Takiego wała!"

#bekazrozowychpaskow #bekazniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #cuckold #zwiazki #seks #p0lka #heheszki #zdrada
  • 36
@AlienFromWenus: cóż ja wybieram sobie do związku kobiety które mnie fascynują. Nie powiem że nie myślałem kiedyś o takim rozwiązaniu że mam cipkę na co dzień , i rucham to co chce i kiedy chce na boku ,znam takich facetów , sądzę że takie rozwiązanie by mi nie odpowiadało najwidoczniej nie jestem normalny ale mam konto na wykopie XD
@AlienFromWenus:

nie. To kobieta ocenia, podziwia, zapomina. Facetowi już staje, już myśli jak głęboko jej wsadzi a potem zobaczy że obok niego idzie jego partnerka, to stwierdzi, że szkoda że jego tak nie wygląda, bo codziennie musi zadowalać się tą samą dziurą i nudno trochę, ale trudno, jak już zgłodniał na ten widok to się naje byle czym, strzepie sobie w tzipie swojej różowej ale do pamieciówki tej którą zobaczył na
Ale co jest dziwnego z wyjściem sam na sam z kimś?


@AlienFromWenus: jeśli czujesz że coś się świeci to z pewnością z radością widzisz jak się umawia i sobie idzie? :)

Jak facet nie ufa kobiecie to po co z nią jest?


@AlienFromWenus: kobietom się nigdy w pełni nie ufa, niestety. Z zasady.

Jak być szczęśliwą w związku jeśli jest się zamkniętą na ludzi przez faceta?


@AlienFromWenus: jak być
@AlienFromWenus: Hipokryzja jest czymś co należy piętnować, nieważne czy to kobieta, czy facet. Można też nie mieć kija w dupie, moja była sama wskazywała mi kobiety na ulicy, komplementowała, bądź nie i pytała o moją opinię.
@AlienFromWenus: może nie oceniałem jakoś w skali, ale np. padały pytania czy jest atrakcyjny itp. Jeśli ktoś komuś ufa to sytuacja jaką przedstawiłaś nie powinna być problemem, chociaż wiadomo czasem można się przejechać.
to dla mnie taki związek nie ma sensu xD


@AlienFromWenus: no cóż, jakbym ufał w pełni, to teraz miałbym potężne problemy finansowe i musiałbym wrócić do rodziców.

Kobiety nie są biseksualne


@AlienFromWenus: nie są z zasady, ale statystycznie około dwa razy częściej są biseksualne niż faceci :)