Wpis z mikrobloga

Ajent mojego lokalnego sklepiku od pandemii pakuje bułki w mocno zawiązane woreczki, w takim worku, którego nie wiadomo czy można rozrywać znajduje się zawsze kilka bułek. Kupienie jednej wiąże się z koniecznością rozrywania worków, co nie jest zbyt wygodne i eleganckie
Ta forma sprzedaży z góry stawia klientów w potrzebie zakupu wiecej bułek niż potrzebowali

Co z tym robić? Olać bo mała skala czy jakieś maile do właściciela marki, uokik?
Niby szkodliwość nieduża ale to takie typowe polskie tricki, nie podoba mi się

#handel #pieniadze #wykop #pytaniedoeksperta #sklep #zakupy #jedzenie #oszukujo #jedzzwykopem #niewiemjaktootagowac
Pobierz Kamkam55 - Ajent mojego lokalnego sklepiku od pandemii pakuje bułki w mocno zawiązane...
źródło: 20230821_115113
  • 25
@Kamkam55 Czego się boisz? To tylko bułki ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ciekawy wątek poruszyłeś. Zastanawiam się czy jest to w ogóle w jakiś sposób regulowane? Skoro przedsiębiorca chce sprzedawać bułki w ilości np. min. 3 sztuki to czemu nie? Sam się świadomie (lub nie) naraża na ewentualną utratę Klienta. PS Tarnowiec? ( ͡ ͜ʖ ͡) Dla przykładu bułki do hamburgerów też są pakowane
@ZnUrtem: z tym strzałem lokalizacyjnym zaskoczyłeś mnie, dobrze że nie jestem różowa więc wykopkowe stalkowanie mnie ma wymiar jedynie hobbystyczny a nie seksualny...
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.