Wpis z mikrobloga

Ajent mojego lokalnego sklepiku od pandemii pakuje bułki w mocno zawiązane woreczki, w takim worku, którego nie wiadomo czy można rozrywać znajduje się zawsze kilka bułek. Kupienie jednej wiąże się z koniecznością rozrywania worków, co nie jest zbyt wygodne i eleganckie
Ta forma sprzedaży z góry stawia klientów w potrzebie zakupu wiecej bułek niż potrzebowali

Co z tym robić? Olać bo mała skala czy jakieś maile do właściciela marki, uokik?
Niby szkodliwość nieduża ale to takie typowe polskie tricki, nie podoba mi się

#handel #pieniadze #wykop #pytaniedoeksperta #sklep #zakupy #jedzenie #oszukujo #jedzzwykopem #niewiemjaktootagowac
Pobierz Kamkam55 - Ajent mojego lokalnego sklepiku od pandemii pakuje bułki w mocno zawiązane...
źródło: 20230821_115113
  • 25
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: to nie takie proste, ona ma tu mega wpływy jeśli nic to nie da a ja będę dalej kręcić Małysza od razu zdemaskuje mnie ze to ja, a ona jest trochę niezrównoważona, gdy budował się inny sklep w okolicy to najpierw chciała sprytnie go podkupić i w co 2 dzien dzwoniła po nadzór budowlany aby inspekcje robili XD
@dofniel: Coś mi sie wydaje, że te zapakowane bedą bardzie przemacane niż te luzem xD

@Kamkam55 Powiedz, że nie ma potrzeby pakowania wszystkich do worka. Nie dość, że tracą hajs na workach to jeszcze zachowują sie nadal jakby panowała pandemia.

Powiedz im, że już nie trzeba. To twój sklep i ty decydujesz. Postaw sie na miejscu klienta - mnie by takie coś wk#rwiało.
@Kamkam55: Tak - błaha sprawa. Nie możesz po prostu porozmawiać z nimi? Porozmawiajcie o problemie, a jak to nie pomoże to wyciągnij ciężkie działo. Na spokojnie, dasz rade - to Ty jesteś tam szefem, tak?
@Kamkam55: Jeśli tak bardzo chcesz rozwiązać ten problem, to polecam porozmawiać z szefem sklepu i jego dostawcami. Jeśli jest ogarnięty to wysłucha i coś z tym zrobi, jeśli ma to gdzieś to ... no nic nic zrobisz albo będziesz musiał to zgłosić.
@Kamkam55: Nie rozumiem. Jesteś klientem, który przyjechał na wakacje do rodziców. Jesteś tam raz na X lat i az tak chce ci sie o to walczyć? To lokalni powinni o to zadbać, a nie przechodzień / turysta. No ale jak chcesz. Możesz tez wejść do biura, bo na pewno jakieś tam jest i pogadać.