Wpis z mikrobloga

Hejka, mam pytanie do osob ktore juz sie znaja na temacie. Chodzi o to, ze mam lekka depreche + lekka fobie spoleczna i jedynie zauwazylam oc na mnie dziala to alkohol, czli po kilku piwkach czuje sie super, luzna itp, znikaja leki myslenie typu "co ktos sobie pomysli" , "czy wypadlam dobrze" i inne glupoty. I dziwne, ze ostatnio eksperymentowalam troche z narkolykami i nic nie daje swietnej reakcji poza MDMA, tylko ze MDMA jest slabe bo z tego co pisza powinno sie brac to cos minimum 3 miesiace odstepu, czyli calkopwicie nie nadaje sie rekreacyjnie co tydzien np...

Znajomi mowili mi kokaina i bardzo sie zawiodlam to nie dla mnie, ja nie szukam w sumie pobudzenia tylko bardziej przeniesienia do swiata fantazji i marzen, luzu itp... Czy istnieje cos takiego? Nie chce byc energetyvzna, nawet empatyczna chcialabym sobie sama skosztowac w pokoju i czuc sie dobrze sama ze soba. Czy cos takiego istnieje? Ja sie slabo znam, bo ogolnie moje cale zycie to alko i w sumie niby jest fajnie, ale jednak czlowiek chce cos wiecej xD

Czy jest cos takiego co daje taka faze jak po alko, tylko lepsza? Czyli poczucie rytmu, bo kocham sluchac muzyki na sluchawkach, ogladac jakies sobie filmiki itp? W zasadzie nie potrzebuje towarzystwa, jestem introwertyczka. W kazdym razie kokaina to swinstwo nic po tym nie czulam, a niby to ma byc najlepszy narkotyk? Smiechu warte. MDMA 1000X lepsze

#narkotykizawszespoko #narkotyki
  • 191
Czy jest cos takiego co daje taka faze jak po alko, tylko lepsza?


@Mlodazs: nie chec mi się czytać całego wątku i pewnie już padło, ale pregabalina
Ale ma skutki uboczne, jak bierzesz codziennie z pół roku może uzależnić, odstawienie jest trudne i u niektórych osób może powodować brain foga
@Mlodazs: Myśle ze to czego szukasz do xanax i pochodne. Ale to jest bardzo bardzo głęboka rzeka i dużo ludzi kończy w okropnym uzależnieniu. Wiec ja bym Ci jednak polecał psychoterapię póki jeszcze jesteś młoda.
ja nie szukam w sumie pobudzenia tylko bardziej przeniesienia do swiata fantazji i marzen, luzu itp... Czy istnieje cos takiego?


@Mlodazs: Ketamina, ma udowodnione działanie przeciwdepresyjne, tylko uważaj na pęcherz bo przy częstym używaniu dużych ilośći następuje uszkodzenie pęcherza.
@Mlodazs: Ja polecam pregabaline. Na mnie minimalnie dziala dawka 150mg, 300mg to zloty srodek, powyzej tej wartosci zmula mnie jakbym wypil o jeden kieliszek za duzo.

Takze poprobuj pregabaline i znajdz swoja dawke idealna.
patusiara, która po prostu jest introwertyczką, do tego nieśmiała, dorabia ideologię typu "lekka deprecha lekka fobia społeczna" do tego, aby sobie dać przyzwolenie na ćpanie, tfu
@Mlodazs: Psylocybina. Pomoże ci w depresji no i będziesz miała fajny lot przez 6-8 godzin po 3 gramach suszonych. Zamknij się w pokoju, włącz relaksującą muzyczkę i leć w głąb siebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Mlodazs: japjerdole ahahahahah meanwhile w internecie będą ci wkładać do głowy jak to polki sa najpiekniejsze i najmądrzejsze

idź na odwyk degneratko, bo pewnie jesteś już uzależniona
@Mlodazs szczerze polecam gbl (ghb) w dostępnej formie dla każdego jako bdo. od razu mówię uzależnia ale człowiek sprawie wrażenie trzeźwego, a w głowie stan jak po 200 ml wody. można tak całymi miesiącami nieustannie. wiąże się to jednak z piciem non stop. ale i tak polecam. i nie śmierdzi z ryja, nie ma problemów żołądkowych xd
@Mlodazs Nie wiem ile masz lat, Zakładam że jesteś w stosunkowo młodą osobą. alkohol owszem pomaga na lekkie stany nerwicowe Ale wierz mi i mówią to jako 40-letni doświadczony nerwicowiec to jest obosieczny miecz. z czasem lęki i depresję będą się pogłębiały a ty zaczniesz brnąć coraz bardziej w alkohol i przestanie przynosić oczekiwane efekty a wręcz przeciwnie będzie coraz gorzej. o narkotykach nawet nie wspomnę. moja rada to zapieprzaj do psychiatry
@FamousGrouse
odpowiem sobie. alko i Benzodiazepiny to gaba a, ghb to gbl bdo to gaba b. niby bardzo podobne ale to jest w #!$%@? lepsze. wiem że brzmię jak chodząca reklama ale co poradzić. 9 lat to pije z przerwami. ostatnio robiłem badania, wszystko idealnie. życie wygląda jakbyś cały czas grała w teledysku. zero lęku, niepokoju. życie towarzyskie od 0 do 100) i wszystko jest nienachalne xd
co do terapii. próbowałem bardzo
@Mlodazs ostatni wpis. jak cos uważaj bo z osoby zamkniętej staniesz się dusza towarzystwa potrzebująca kontaktu. można za bardzo uwierzyć w siebie, łatwo narobić głupot. łatwo też o jakieś kontakty seksualne, jako kobieta powinnaś uważać no i co korzystaj z życia, moim zdaniem llepssze to niż gnicie na SSRI i wmawianie sobie że działają.
@Mlodazs

@docent-hd: Ale ja bardziej szukam czegos dla samej siebie, tylko wlasnie slyszalam o LSD i nie do konca jest fajne. Bo moga sie wlaczyc sie tez negatywne opcje itp, a ja szukam czegos pozytywnego, zeby np. puscic sobie jakis teledysk przy piwki u czuc sie na haju, odrealniona, luzna wiesz o co chodzi? Nie chce miec jakis refleksji zyciowych negatywnych, czy pozytywnych to nie dla mnie.

Ty szukasz tabletki na