Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
No i stało się… wyleciała ze swoim gachem do Dani studiować i układać sobie życie. Tam pewnie pozna jakiegoś Duńczyka, chłopaka z nim zdradzi i zmieni polską gałąź na duńską gałąź. Potem ciąża i ślub z Duńczykiem, po paru latach rozwód z powodu różnic kulturowych i z powodu nudy. A potem to już samotne macierzyństwo w Danii albo powrót do Polski i samotne macierzyństwo w Polsce. I tak zostanie samotną matką jak jej matka… A ze mną mogła by mieć dobre życie…
#przegryw #blackpill #redpill #zwiazki #zalesie #rozowepaski #feels



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 6
✨️ Autor wpisu (OP):

a zagadałeś?


Studiowaliśmy razem, później się pokłóciliśmy, bo traktowała mnie przedmiotowa i odzywała się tylko wtedy gdy potrzebowała czegoś na studia, a gdy ja raz chciałem, żeby mi pomogła to mnie olała. Ale to nie wszystko, gdy zerwała ze swoim chłopakiem, to olała mnie i zaczęła spotykać z jakimś swoim kolegą, i to mnie najbardziej zabolało, że wybrała kogoś innego, a nie mnie. A to, że mi
✨️ Autor wpisu (OP):
@irk2023: pewnie masz rację, ale dotrze to do mnie dopiero, gdy już mi przejdzie całe te zakochanie, a ona mi zobojętnieje. Na chwilę obecną jestem jednak w tak żałosnym stanie, że gdyby przyszła do mnie z trzema mokebiątkami i z każdym po innym mokebe, to nie wiem czy bym jej nie wziął…