Wpis z mikrobloga

Niedawno w gorących latał post jakoby mężczyzni olewali laski i odpuszczali sobie randkowanie/związki. Owszem jest jak najbardziej taka tendecja ALE nie wynika ona z wyboru mężczyzn, to nie mężczyzni odpuszczają kobiety, jest dokładnie na odwrót. Mężczyzni odpuszczają bo wiedzą że nie mają szans na polu randkowym z racji ogromnych wymagań kobiet (spowodowanych przez media społecznościowe). Słyszeliście żeby jakiś chad odpuścił sobie randkowanie i segzy? Nie! Dla niego kobiety są miłe, uprzejme, chętnie się umawiają, nie zdradzają, częściej mają ochotę itd.
#blackpill #redpill #takaprawda #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #takaprawda #niepopularnaopinia
Pobierz pepe998 - Niedawno w gorących latał post jakoby mężczyzni olewali laski i odpuszczali...
źródło: jujf2loy90z71
  • 57
@pepe998: największa beka z krytykowania karuzeli #!$%@?ów, nie od dziś wiadomo że lekiem na nieudaną miłość jest następna, gdyby mieli łatwiejszy dostęp, to też by się na niej kręcili, co zresztą widać po chadowej topce, nie ma nic w tym złego, że jak nie wyjdzie relacja która miała być na całe życie idzie się w tango i szaleje na pocieszenie, mentalność pijaka opijającego tak smutki jak i radości
największa beka z krytykowania karuzeli #!$%@?ów, nie od dziś wiadomo że lekiem na nieudaną miłość jest następna, gdyby mieli łatwiejszy dostęp, to też by się na niej kręcili, co zresztą widać po chadowej topce, nie ma nic w tym złego, że jak nie wyjdzie relacja która miała być na całe życie idzie się w tango i szaleje na pocieszenie, mentalność pijaka opijającego tak smutki jak i radości


@KingaM: Niby prawda, że
to nie mężczyzni odpuszczają kobiety


@pepe998: weź, przestań.

Mężczyzni odpuszczają bo wiedzą że nie mają szans na polu randkowym z racji ogromnych wymagań kobiet


@pepe998: "nie odpuszczają" czyli "odpuszczają"... niezłe fikołki... jesteś kobietą?
Odpuszczam bo mam wymagania, które trudno spełnić oraz wiele sensowniejszych rzeczy do roboty.

Słyszeliście żeby jakiś chad odpuścił sobie randkowanie i segzy? Nie!


@pepe998: daleko mi do chada, ale mam propozycje. Odmawiam w większości wypadków.
@CloudSpanner: trochę dziwne porównanie. Mefedron niszczy zdrowie bardziej za każdym razem, szansa zniszczenia sobie zdrowia przygodnym seksem poprzez trafienie na hiviarza nawet przy wysokim bodycouncie to jednak minimalna jest
Odpuszczam bo mam wymagania, które trudno spełnić oraz wiele sensowniejszych rzeczy do roboty.


@kosmita: wielu mężczyzn tak się okłamuje bo realnie wie że nie ma szans, ogrome wymagania tyle ciekawych rzeczy do roboty ( ͡° ͜ʖ ͡°)

daleko mi do chada, ale mam propozycje. Odmawiam w większości wypadków.


@kosmita: albo jesteś giga chadem albo po prostu kłamiesz, jeśli daleko ci do chada to zakładam że jesteś
@KingaM: Nie mam tutaj nawet na myśli szkody fizycznej a psychiczną. Mam znajomych, którzy kiedyś wciągali i długo mieli problem wyjść na piwo bez czegoś więcej bo zwyczajnie siedzieli znudzeni. Podobnie jest z dużą ilością przygodnego seksu - coraz większy problem z tzw pair-bondingiem, coraz większe i szybsze znudzenie i potrzeba nowych partnerów bo stary się nudzi i nie wzbudza ekscytacji. To wszystko przeszkadza w długotrwałych związkach a między innymi na
Mężczyzni odpuszczają


@pepe998:

Bo uważają że jak laska ma 25 lat i nie jest dziewicą to na pewno zaliczyła 20 mokebe i 30 arabów a na koniec jeszcze na 100% wrobi ich w dziecko by kiedyś ją utrzymywali z alimentów, chociaż nawet nie zamienili ze sobą słowa to już wiedzą jak to się potoczy dalej i ze strachu sobie datują ( ͡° ͜ʖ ͡°)
wielu mężczyzn tak się okłamuje


@pepe998:
żonę - już miałem, więcej nie chcę,
dzieci - mam 2 synów, więcej nie chcę,
kochanki - miałem, z jedną z nich odnowiłem znajomość po kilku latach i co jakiś czas "bywam".

Spotykam masę kobiet: przedszkole, place zabaw, zakupy, klub jachtowy, plaża, wyjazdy, współpracowniczki, klientki, randomy. Kiedyś też Tinder, ale skasowałem bo za dużo chorych lasek. Był czas, że randkowałem przynajmniej raz w tygodniu. W
@pepe998: Faceci sami napędzają tą karuzelę, a teraz odpuszczają. Jeszcze 20 lat temu to facet zaliczał 5 - 20 lasek dopiero znajdował tą, która mu się podobała najbardziej. Było dziadostwo i bieda, więc nie wiele osób miało jakieś perspektywy. Dzisiaj jest biadolenie bo trzeba odpuścić. Jeszcze 10 lat temu nawet taki chłop 5/10 to jak widział, że laska jest brzydka, wrzuca upiększone fotki do neta to uciekał przed spotkaniem.
@pepe998: w tym wieku żeniła się głównie patologia, reszta szła na studia, do szkół by uniknąć wojska. Na palcach mogę policzyć chłopaków co wzięli ślub w tym wieku. Mało kto miał jedną dziewczynę albo do jednej tylko jeździł i brał ślub. Bzyknięcie paru lasek to było coś, miało się poważanie wśród znajomych.
Kolega 5/10, z niedowładem ręki i jeszcze głupi na dodatek to miał chyba z 10 dziewczyn i dopiero z
@pepe998: a ty gdzie się dzisiaj ocknąłeś? mamy 2023 rok, a ja piszę o 2003 - 2010 roku.
W 1990 to była bida taka, że dzieci i małżeństwo to był sukces kariery zawodowej.
15 lat później w takim wieku ślub brała głównie jakaś patologia, którą ciężko powiązać z osobami w wieku 20 - 25 lat