Wpis z mikrobloga

Niedawno w gorących latał post jakoby mężczyzni olewali laski i odpuszczali sobie randkowanie/związki. Owszem jest jak najbardziej taka tendecja ALE nie wynika ona z wyboru mężczyzn, to nie mężczyzni odpuszczają kobiety, jest dokładnie na odwrót. Mężczyzni odpuszczają bo wiedzą że nie mają szans na polu randkowym z racji ogromnych wymagań kobiet (spowodowanych przez media społecznościowe). Słyszeliście żeby jakiś chad odpuścił sobie randkowanie i segzy? Nie! Dla niego kobiety są miłe, uprzejme, chętnie się umawiają, nie zdradzają, częściej mają ochotę itd.
#blackpill #redpill #takaprawda #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #takaprawda #niepopularnaopinia
Pobierz pepe998 - Niedawno w gorących latał post jakoby mężczyzni olewali laski i odpuszczali...
źródło: jujf2loy90z71
  • 57
Słyszeliście żeby jakiś chad odpuścił sobie randkowanie i segzy


@pepe998: Są takie przypadki i jestem tego żywym dowodem. Jest to mój świadomy wybór, który podjąłem 3 lata temu, po tym co mnie spotkało i co przeżyłem. Obiecałem sobie, że nigdy już żadnej k...ie nie zaufam i się tego trzymam. Moją osobistą satysfakcją jest obserwowanie jak te tępe Karyny biegają wokoło mnie, nadskakują mi i żebrzą o moją atencję, a ja je
@WhitePill4All: no właśnie nie, uczy laski tego, że facet szuka dupy do ruchania, a nie do związku. Z czasem rolę się odwracają, a przekonanie lasek pozostaje. Po co im szukać brzydkiego dziada skoro może znaleźć przystojniaka.
@pepe998: to akurat działa w obie strony. Kobiety są coraz bardziej wybredne i coraz większej ilości facetów nie chce się tych rosnących wymagań spełniać. Więc rezygnują z gonitwy. Jednocześnie sporo dziewczyn nie chce facetow byle jakich, a skoro lepszych im los nie sprowadza to wola być same. Dopóki nie dobijają 30+ lat i zdają sobie sprawę z tego, że fajnie by było jednak kogoś poznać. A tu już późno.

Pokolenie samotnych
@pepe998: o, jak zwykle wykopek wzial wykres i dopasował do tezy xD Takie jest wasze pojmowanie nauki, o ile ten wykres w ogóle jest legitny. #!$%@?, że np. te z 1-2 partnerami to pewnie religijne fanatyczki, które wiążą sięna stałę ze strachu przed piekłem a nie dzięki udanemu związkowi. Albo, że istnieje korelacja między tym ilu masz partnerów a tym czy w ogóle masz takie preferencje, żeby stworzyć "stabilne małżeństwo". Ten
@nn1upl: To nie ma nic wspólnego z "szanowaniem się".

Laski, które się "szanują" mają często syndrom oblężonej twierdzy i traktują seks jak nagrodę dla faceta za to, że ładnie koło niej skacze (jak taki posłuszny piesek).

Nie zawsze ma to oczywiście podłoże religijne chociaż religijność to chyba jedyny powód takiego zachowania, który można jakoś tam zrozumieć.

Jeżeli ktoś nie wie kim są bohaterki historii "moja żona ma ochotę na seks raz
Albo laski które się szanują i nie potrzebują skakać po 20 kutangach


@nn1upl: 1. czytaj ze zrozumieniem. Właśnie dowiodłem ci, że takie wnioski z dupy to kompromitacja umiejętności interpretacji faktów. 2. Z jakiej paki chcesz decydować czy ktoś kto ma inny styl życia "szanuje się" 3. ciekawe czy o mężczyznach mówisz to samo. Niech zgadnę, używasz debilnego porónania do klucza i zamka, żeby sobie uzasadnić, że sam nie jesteś szmatą mimo
nie wyjdzie relacja która miała być na całe życie idzie się w tango i szaleje na pocieszenie


@KingaM: dosłownie każdy, ale to każdy, i jestem w stanie postawić wszystko co mam i nawet dać sobie ręce poucinać, psycholog, terapeuta i psychiatra, ma odmienne zdanie na ten temat ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Może rozważ jakaś terapię, bo masz dość toksyczne spojrzenie na rzeczywistość.