Wpis z mikrobloga

@Aokx: No ale w sumie... Jako ludzkość mamy się za nie wiadomo kogo, zachłyśnięci technologią, a mamy problemy z śmieciami i głupie nakrętki od butelek nie mogą lądować tam gdzie powinny. Jak nie zadbany o podstawy to nasz własny rozwój nas zje nim się zorientujemy.

Ja #!$%@? co za filozofie z rana ide po kawe xd
  • Odpowiedz
  • 11
@Imnotokej

No ale w sumie... Jako ludzkość mamy się za nie wiadomo kogo, zachłyśnięci technologią, a mamy problemy z śmieciami i głupie nakrętki od butelek nie mogą lądować tam gdzie powinny. Jak nie zadbany o podstawy to nasz własny rozwój nas zje nim się zorientujemy.


Ja #!$%@? co za filozofie z rana ide po kawe xd
  • Odpowiedz
Przeciez lądowały do specjalnych pojemników więc jak ktoś chciał to je wrzucał do nich, a jak nie to wywalał razem z butelką.


@Krupier: Na początku to tak wyglądało. Problem jest taki, że dzisiaj te zbieractwo nakrętek na pomoc zupełnie się nie kalkuluje. A jak trafi to do śmieci to nakrętkę trudniej wysortować niż jak jest z butelką. Sam zakręcam plastik bez powietrza potem nakrętką, ale wielu ludzi wrzuca to oddzielnie.
  • Odpowiedz
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol no ja akurat większość plastiku i metalu też wrzucam do zmieszanych bo mi zmienili kosz z takiego gdzie normalnie cały wór można było wrzucić na taki z okrągłym wejściem na nieco większą butelkę. Więc sorka, ale nie będę wyjmował każdego śmiecia by go osobno wyrzucać, bez jaj.

Tym bardziej, że i tak do tego kubła nie można wrzucać plastików i metalu po żywności więc 99% śmieci tak właściwie. XD
  • Odpowiedz