Wpis z mikrobloga

@rafal_13 ale o co Ty się kłócisz? Pies to zwierze i jego miejsce nie jest w restauracji, nikogo nie obchodzi jaką masz rasę i że robisz podstawowe minimum przy psie. Wyprowadzaj, róbcie sobie w domu co chcecie, ale nie udawaj, że to coś na równi z człowiekiem. Zaraz #!$%@? tyson przyjdzie i powie, że jego tygrys jest spokojny i nigdy nikomu nic nie zrobil więc bedzie z nim chodził do turasa na
@karamba16 to nie jest kłótnia, zwykła wymiana zdań i argumentów, po to jest sekcja komentarzy żeby każdy mógł się wypowiedzieć, wyluzuj i się nie napinaj. Zgadzam się, pies to zwierzę, nie jest na równi z człowiekiem, ale ułożony pies jest niejednokrotnie mniej uciążliwy w restauracji niż gowniak, dlatego ja wybieram miejsca gdzie mogę z psem, a nie ma tam dzieci, sam nie mam dzieci, nie lubię dzieci, mam psa i chce mieć
@mroznykasztan:

Jak dzieci mają się nauczyć obycia w restauracji jeśli byłby zakaz wchodzenia dla nich?

Problem w tym, że nikt ich tego obycia nie uczy. Rodzice nie reagują na ich wrzaski i bieganie po całej knajpie. Rzadko który rodzic dzisiaj w ogóle rzeczywiście wychowuje dziecko, większość je hoduje i pozwala na wszystko, bo "to tylko dziecko". Dlatego jak tylko widzimy z mężem dziecko w restauracji, to siadamy jak najdalej.
@meister_chlepka: mamy wolny rynek wiec możesz wybrać taka knajpę gdzie psy wstępu nie maja
@Nester86 @rafal_13 o czym wy #!$%@? w ogóle? Widzisz knajpę gdzie psy są mile widziane to ja omijasz, to samo z dziećmi, no knajp z zakazem wstępu dla dzieci praktycznie nie ma bo nie ma klienteli
To jak się nie podoba załóż sobie własna knajpę, tak po prostu działa kapitalizm, przedsiębiorca dostosowuje się do większości klientów
@stefan_pmp dobra wiadomość, po tym filmiku z tym kretynem co pultał się ze koleżanka je już a on nie ma i jakiś rabacik by się przydał #!$%@? wstać napluć na ryj, na #!$%@? takie coś żyje Jak jakbym chciał aby internetu nie było i wszystkie te influ zjeby na zmywakach zobaczyć. Odklejone gowna reklamujące scam.