Wpis z mikrobloga

@rafal_13: bo to że jest grzeczny to wie właściciel ja muszę mu uwierzyć na słowo. Nie mam zamiaru zastanawiać się w restauracji czy pies obok którego przechodzę nie ugryzie mnie.
Serio nie wszyscy zachwycają się waszym kundlami i niektórzy mają je w dupie
  • Odpowiedz
  • 25
@rafal_13

a co Ci przeszkadza ułożony pies, który grzecznie leży przy nodze? dodalbym zakaz wstępu dla gówniaków


Dopóki mu coś nie #!$%@? bo nie spodoba mu się jak inny człowiek przejdzie za szybko obok.

Miejsce psów nie jest w restauracji.
  • Odpowiedz
@Krupier mam goldena i chodzę z nim do restauracji, jeszcze nie zdarzolo mi się żeby przeszkadzał, czy interesował się czymś innym niż nami, nikt nigdy też nie powiedział że mu przeszkadza wręcz odwrotnie, ale oczywiście jeśli właściciel nie będzie chciał żebym wszedł z psem to po prostu wyjdę jego lokal jego zasady

@Nester86 i to działa w dwie strony ja mam w dupie czy się boisz mojego psa, ale trzeba być naprawdę
  • Odpowiedz
@rafal_13: Psiarze zawsze podnoszą argument gówniaka, a prawda jest taka, że gówniaki nie srają gdzie popadnie i nie drą ryja po północy na osiedlach.
  • Odpowiedz
@bboymc zbieram wszystko co zostawi mój pupil, mój pies praktycznie nie szczeka, przypominam to golden, jak ktoś ma yorka to się nie dziwnie, że szczekanie irytuje sąsiadów, ale przecież dzieci to zawsze są cichutkie i żadne nie placze po nocach i nie dra ryja w ciągu dnia
  • Odpowiedz
@rafal_13: nie znam się na rasach i zachowaniach pchlarzy. Nie wiem czy myjesz psa czy tylko wycierasz w niego brudne ręce, nie wiem czy z tego chodząca syfu nie wskoczy mi na talerz pchła albo kleszcz. Na szczęście knajpy tam gdzie się spotkałem z psem wystarczyła uwaga do obsługi żeby właściciela z kundlem wyprosić.
  • Odpowiedz
@Nester86 typowo... nie znam się, ale się wypowiem xD
piesek kąpany, czasem w domu czasem u psiego fryzjera, z mojego Ci nic nie wyskoczy, zapewne nie wiesz, ale jest aktualnie mnostwo środków, które powodują że wszystki insekty omijaja psa z daleka, nigdy nie się nie zdarzyło żeby ktoś mnie wyprosil, zawsze pytam czy można z psem, jeśli komuś nie pasuje to jego lokal i jego zasady ma do tego prawo, ale takie
  • Odpowiedz