Wpis z mikrobloga

widzieliście jakie opowieści dziwnej treści tutaj wypisują? xDDD

https://en.wikipedia.org/wiki/LGBT_history_in_Poland

Wybrane złote myśli:

In 1932, the laws of independent Poland decriminalised homosexuality, which was legal then, but still a taboo. xDDDDDDD

In August 2019, multiple LGBT community members have stated that they feel unsafe in Poland. Foreign funded NGO All Out organization launched a campaign to counter the attacks, with about 10,000 people signing a petition shortly after the campaign launch.

2019 saw a rise of violence directed against Pride marches, including the attacks at the first Białystok Equality March and a bombing attempt made at a Lublin march, stopped by the police.

On 7 August 2020, 47 people were arrested in Polish Stonewall mass arrest. Some of them were peacefully protesting the arrest of Margot, an LGBT activist, while others were passerby xDD


do Polskiego Stonewall daje screenshota.

ODLOT PANOWIE I PANIE, ODLOT
#bekazlewactwa #bekazlgbt #4konserwy
TruskawkaNaTorcie - widzieliście jakie opowieści dziwnej treści tutaj wypisują? xDDD
...

źródło: pol stonwal

Pobierz
  • 105
@Ekspert_od_niczego jednych pedofilów już mamy którzy pod płaszczykiem głoszenia wiary przyssali się do polskiego budżetu i prawa, powoli z roku na rok się ich wpływów pozbywamy, to już przychodzą kolejni dewianci tyle że nie w czarnych sutannach, a tęczowych żonobijkach, wszyscy won
@Towarzysz_Pawulon: Nikt nie mówi o jakimkolwiek przysysaniu się do budżetu, tylko o równych prawach, jakie ma reszta populacji. To nic nie kosztuje, wręcz przeciwnie, są badania, że jest to korzystne dla gospodarki (stabilne związki->szczęśliwi ludzie->wydajniejsza praca i większa konsumpcja). Poza tym to nie dewiacja. Masz jakiekolwiek poparte czymś argumenty czy tylko uprzedzenia?
@Towarzysz_Pawulon:

no to niech se mają stabilne związki nikt im nie zabrania


Chodzi o małżeństwa, bo w tej chwili stabilne związki NIE SĄ możliwe. Wyłącznie życie na kocią łapę.

w tej chwili idzie masa pieniędzy na organizacje lgbt, zwłaszcza w platformianych miastach, między innymi w celu propagandy w szkołach


O czym konkretnie mówisz? Zresztą nawet jeśli to prawda - to w skali budżetu miasta są to kompletnie groszowe kwoty, już nie
@Towarzysz_Pawulon: Jakie wam, towarzyszu xD?

Gejom potrzebne są małżeństwa do tego samego, co u hetero. Związkom hetero potrzebna jest umowa państwowa, żeby się nie puszczać?

Nie, po prostu wprowadza bezpieczeństwo, na przykład na wypadek, gdyby małżonkowi coś się stało. I nie trzeba się tak martwić.

Więc powtarzam po raz enty - co masz przeciwko?

nie tylko lokalne dotacje ale także państwowe, np ta słynna organizacja nigdy więcej


Nigdy więcej nie jest
@Ekspert_od_niczego, myślałem że ty gej dlatego pisałem wy, mi tam niepotrzebne, z moją dziewczyną małżeństwa nie planuję i w niczym mi to nie przeszkadza (wg cb powinienem chodzić przez to smutny i psuć budżet xD)

no i słusznie piszesz że większość organizacji prawicowych jest kościelnych, kopa w dupę i do roboty a nie pasożytowanie na państwowej kasie