Wpis z mikrobloga

widzieliście jakie opowieści dziwnej treści tutaj wypisują? xDDD

https://en.wikipedia.org/wiki/LGBT_history_in_Poland

Wybrane złote myśli:

In 1932, the laws of independent Poland decriminalised homosexuality, which was legal then, but still a taboo. xDDDDDDD

In August 2019, multiple LGBT community members have stated that they feel unsafe in Poland. Foreign funded NGO All Out organization launched a campaign to counter the attacks, with about 10,000 people signing a petition shortly after the campaign launch.

2019 saw a rise of violence directed against Pride marches, including the attacks at the first Białystok Equality March and a bombing attempt made at a Lublin march, stopped by the police.

On 7 August 2020, 47 people were arrested in Polish Stonewall mass arrest. Some of them were peacefully protesting the arrest of Margot, an LGBT activist, while others were passerby xDD


do Polskiego Stonewall daje screenshota.

ODLOT PANOWIE I PANIE, ODLOT
#bekazlewactwa #bekazlgbt #4konserwy
TruskawkaNaTorcie - widzieliście jakie opowieści dziwnej treści tutaj wypisują? xDDD
...

źródło: pol stonwal

Pobierz
  • 105
  • Odpowiedz
ta, za to lewactwo wszystko co ma, sprowadza do dupy i ruchania, także lewacka prawda to 3 prawda - tzw gównoprawda.


@TruskawkaNaTorcie: no nie, to wam, prawicowym zboczencom, lewactwo i LGBT kojarzy się tylko z dupą i ruchaniem co właśnie sama pokazałaś teraz :)
  • Odpowiedz
takie bomby montowali jak pan roman od zamachu na sejm lub jak ten dzieciak co w garnku zagotowal saletry i wniósł do autobusu??? xD


@TruskawkaNaTorcie: Typie rzucał ktoś w ciebie peterdami? Chcesz to moge zobaczymy czy jesteś takim cwaniaczkiem XDD Ja pamiętam jak jeszcze 15 lat temu odpusty były super popularne i lokalne patusy sie wzajmnie rzucały peterdami jakby to były granaty. No a potem płacz ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
In August 2019, multiple LGBT community members have stated that they feel unsafe in Poland.


@TruskawkaNaTorcie: Władza przyjmuje specjalne uchwały, które są anty LGBT to jak masz się czuć bezpiecznie?


normalnie. Nikt nikomu nie każe łączyć się w pary heteroseksualne bo jak nie to #!$%@?.
Uchwały antylgbt są po to by nie zastać sytuacji takiej jaka się rozwija
  • Odpowiedz
normalnie. Nikt nikomu nie każe łączyć się w pary heteroseksualne bo jak nie to #!$%@?.

Uchwały antylgbt są po to by nie zastać sytuacji takiej jaka się rozwija w USA.


@TruskawkaNaTorcie: Tzn co się tam niby rozwija? xDD Zakaz bycia hetero?

W sylwestra nie wychodz w mieście pod blok bo ktoś będzie chciał
  • Odpowiedz
Wiele wiadomości z głównego nurtu jest publikowanych tylko w Fox News, Daily Mail i New York Post – z których wszystkie są zakazane, jako źródła, przez Wikipedię. Krótko mówiąc, z nielicznymi wyjątkami, dozwolone są tylko globalistyczne, postępowe źródła głównego nurtu – i źródła przyjazne globalistycznemu progresywizmowi"


@docent-hd: hahahaha to znaczy tylko o tym że wikipedia rigcz i że dbają o quality źródła. Może jeszcze nczas i antyszczepów chciałbyś na wiki xddd

Demokracja wymaga, aby wyborcy mieli pełen zakres poglądów na kontrowersyjne kwestie, aby mogli podjąć
  • Odpowiedz
@TruskawkaNaTorcie @docent-hd @bezi232 @Towarzysz_Pawulon @dziadyga1 @LifeReboot @K-S- @muchatse

Mam wrażenie, że Was coś piecze, bo napisali prawdę i się niesie dalej, a TlWy chcielibyście, żeby nikt nie wiedział, co się tu odwala. „Czy ten ptak własne gniazdo kala, co je kala, czy ten, co mówić o tem nie pozwala?” (C. K. Norwid).
Wskacie kłamstwa. Jedyne, które widzę to ta grafika, którą można zmanipulować przygłupiego wykopka.

"Multiple community members have stated that they feel unsafe in Poland". No bo jest tak w rzeczywistości. Przejdź się za rękę z innych chłopakiem, żeby sprawdzić. W kraju, do którego uciekłem, nigdy nie miałem obaw, że coś może mi się stać z tego powodu. (Poza tym tu są też fajniejsi
  • Odpowiedz
@AlexBrown: tak, wiemy, u nas się was zrzuca z helikopterów xD. Czyli sam potwierdzasz, że nic ci nikt nie zrobił ale oczywiście czułeś te wrogie spojrzenia jak jeden dziennikarz wyborczej, który wysmarował się pastą do butów xD
  • Odpowiedz
@AlexBrown: a wiecie co was piecze?? Syndrom bycia główną postacią i ogólny narcyzm.
Ja ja ja i ja, moje ja, twoje ja paszoł, moje ja tolerancja, atakują atakują, przestali atakować...ale patrzą...patrzą i czuje że popełniają ataki w myślach.

Tymczasem moje baśniowe stwory z poważnymi zaburzeniami realia są takie:

W ubiegłym roku drastycznie wzrosła liczba ataków wobec osób LGBTI – alarmuje w dorocznym raporcie
  • Odpowiedz
@muchatse: zobacz nawet jak TVN UWAŻAJĄĆ ŻE ORA POLSKI PIS ORA SAM SIEBIE XDDD

Według źródeł policyjnych w 2019 roku takich przypadków w Belgii było 163, w Holandii - 574, na Litwie - dwa, w Niemczech - 248, w Polsce – 16. Jeśli chodzi o nasz kraj, było to najwięcej od 2015 roku, kiedy oficjalne źródła policyjne zanotowały 12 przypadków przestępstw motywowanych nienawiścią i uprzedzeniami wobec osób o innej tożsamości
  • Odpowiedz
@TruskawkaNaTorcie mam wierzyć w statystyki polskoej policji? xD To już łatwiej uwierzyć mi w twoją inteligencję. Ma się rozumieć, że ataków na gejów było mniej w takiej Litwie albo Polsce niż w Belgii
XD
Rozyebałeś. Jak wiadomo nasza policja skrupulatnie notuje wszystkie takie przypadki i jest bardzo w tym rzetelna. Przecież w #tymkraju nie ma nawet kategorii przestępstwa z nienawiści.
I porównywać to z Belgią, gdzie się do tego
  • Odpowiedz
tymczasem ataki na osoby LGBT


@TruskawkaNaTorcie: ty masz naprawdę jakieś mega poważne zaburzenia w postrzeganiu rzeczywistości jeśli uważasz, że jeden niepotwierdzony atak oznacza, że nie ma żadnych mimo że cała masa innych została udowodniona, włącznie z sytuacjami gdzie zapadły wyroki. Z resztą wystarczy pogadaćz ludzmi, którzy chodzą na marsze, nagminne są sytuacje gdy wracając napotyka sięagresywnych ludzi. Albo obejrzyj nagrania z ataków na marsz w Białymstoku. Albo po prostu skonsultuj
  • Odpowiedz