Wpis z mikrobloga

@Bill_Kilgore: no ABW w 2021 i wcześniej bawiło się właśnie w żądania dokumentacji medycznej od psychiatrów. Wybuchła sporo afera do której włączył się RPO. I psychiatrzy nie muszą udostępniać całej dokumentacji medycznej. Co więcej robiąc postępowanie sprawdzające muszą działać w granicach prawa, więc tak czy siak muszą oficjalnie z tym wystąpić. Jeżeli OP leczyłby się prywatnie i nawet brał leki na receptę ABW mogłoby mieć problem ze zebraniem całego materiału dowodego.
@rankors: kolego ale ty podpisujesz kwity że się zgadzasz na takie sprawdzanie, jak się nie zgodzisz to ci dadzą opinię negatywną.
"ABW mogłoby mieć problem ze zebraniem całego materiału dowodego"
materiału dowodowego- nie no z tym tekstem to pojechałeś po całości! Z kim ja tu rozmawiam?
Dobra już kończę tą dyskusję, wszyscy będziecie mieli kwity na tajne/specjalnego znaczenia.
@Bill_Kilgore: to mogłeś poprostu wytłumaczyć jak to wygląda w praktyce. Miałem doświadczenie w pracy państwowej i zawsze trzeba było działać w granicach prawa. Druga sprawa, czemu uważasz, że ABW faktycznie ma takie możliwości? Kilka razy natykałem się na sprawy typu "NFZ nie chce udostępnić danych ABW", co świadczy o tym, że nie są wszechwiedzący. Ustawa o zdrowiu psychicznym i inne ustawy, nie dają możliwości pełnego udostępnienia danych służbom. Nie chcę się