Wpis z mikrobloga

Niech się Wykopki zdecydują.

a) Masa Ukrainek przyjeżdża do Polski, są niby lepsze od Polek, wreszcie można znaleźć oddaną i kochającą kobietę!
b) Ukrainki fuj, gdy ich mężowie walczą na froncie one biorą rozwody i dają doopy Polakom!

a) Babki złe, że chcą dzieci, bo to znaczy że nie mają żadnych innych zainteresowań ani ambicji, że chcą faceta tylko do rozpłodu i jak urodzi taka dziecko to facet jej nie jest potrzebny, chyba że będzie łożył na dzieciaka
b) Babki złe bo wolą karierę zamiast dzieci

a) Kobiety są puste bo dbają o wygląd, nie mają żadnych zainteresowań poza sobą i swoim wyglądem
b) Kobiety przestają być kobiece i się ładnie ubierać i dbać o siebie, wolą np granie w gry czy inne aktywności a wygladają jak ziemniaki

a) Kobiety nie lecą na pieniądz tylko na wygląd
b) Kobiety nie lecą na wygląd tylko status i pieniądze

a) Przegrywem jest ten, któremu nie idzie w życiu, ma fobie i lęki, kiepskie dzieciństwo, kiepską pracę, brak znajomych, był w szkole wyszydzany, ma niską samoocenę, dziewczyny się nim interesują i dają mu znaki ale nie może z żadną wejść w związek bo ma problemy psychiczne i nie umie się zachować przy kobiecie
b) Przegrywem jest ten co nie roocha, może mieć dobrą pracę, fajne dzieciństwo, spoko rodziców, ciekawe hobby, chodzi na spotkania ze znajomymi, ale jest niski i ma zakola i żadna na niego nie spojrzy.

Wkleiłabym obrazek z wahadłem ale nie chcę mi sie szukać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #tinder #p0lka #gownowpis #heheszki #zwiazki #ukraina
  • 33
@AlienFromWenus: Są pewne schematy które tyczą się obu płci ale jest miejsce na indywidualność.

można zmienić kobietę ale to niczego nie zmienia


Nigdy mnie takie #!$%@? Januszy nie przekownywało, nazwijcie mnie kukoldem feministą i lewakiem ale próbuję tego nowego podejścia że może kobiety to też ludzie
@AlienFromWenus: no ale jakie to ma znaczenie , jak mnie dyskusja nie interesuje to nie biorę w niej udziału. Zresztą kobiety są różne . Jedyne co mnie czasem śmieszy to jak kobieta która w mojej opinii jest pospolitą #!$%@?ą pluje jadem na prostytutkę . Przecież co jak co to #!$%@? psuje biznes prostytutce a nie odwrotnie .
Niech się Wykopki zdecydują.


@AlienFromWenus: To ma być jakaś wspólna decyzja demokratyczna, czy decyzję ma podjąć rada blackpillowa wykopu? Sama jesteś wykopkiem, więc może dołączysz do decydowania?

a) Masa Ukrainek przyjeżdża do Polski, są niby lepsze od Polek, wreszcie można znaleźć oddaną i kochającą kobietę!

b) Ukrainki fuj, gdy ich mężowie walczą na froncie one biorą rozwody i dają doopy Polakom!


Z jednej strony to zrozumiałe, że dziewczyny chcą sobie ułożyć
@AlienFromWenus: Proszę bardzo:
1. Ani a ani b. Ukrainki gardzą Polakami.
Polkami zresztą też.
2. b.
3. b.
4. Ani a ani b. Kobiety lecą głównie na narodowość a te nieliczne, które nie dyskryminują Polaków lecą na pewność siebie. Nie dotyczy pracowników IT. Nimi każda zachodnia kobieta gardzi.
5. b.
@AlienFromWenus:

1'sze A i B się nie wykluczają. Ale winne nie są Ukrainki że #!$%@?ą, tylko społeczeństwo, że dyskryminuje.

2'gie B: to bardziej błąd niż bycie złą; A: no jak uzna że pozbawi ojca dostępu do dzieci w zamian wyciągając od niego alimenty, to jest patologiczne.

4'te: A wydaje się prawdą, B - z tym często chcą się żenić z przyczyn praktycznych, co jest obrzydliwe i niesprawiedliwe dla tych mężczyzn. Wolę