Wpis z mikrobloga

Niech się Wykopki zdecydują.

a) Masa Ukrainek przyjeżdża do Polski, są niby lepsze od Polek, wreszcie można znaleźć oddaną i kochającą kobietę!
b) Ukrainki fuj, gdy ich mężowie walczą na froncie one biorą rozwody i dają doopy Polakom!

a) Babki złe, że chcą dzieci, bo to znaczy że nie mają żadnych innych zainteresowań ani ambicji, że chcą faceta tylko do rozpłodu i jak urodzi taka dziecko to facet jej nie jest potrzebny, chyba że będzie łożył na dzieciaka
b) Babki złe bo wolą karierę zamiast dzieci

a) Kobiety są puste bo dbają o wygląd, nie mają żadnych zainteresowań poza sobą i swoim wyglądem
b) Kobiety przestają być kobiece i się ładnie ubierać i dbać o siebie, wolą np granie w gry czy inne aktywności a wygladają jak ziemniaki

a) Kobiety nie lecą na pieniądz tylko na wygląd
b) Kobiety nie lecą na wygląd tylko status i pieniądze

a) Przegrywem jest ten, któremu nie idzie w życiu, ma fobie i lęki, kiepskie dzieciństwo, kiepską pracę, brak znajomych, był w szkole wyszydzany, ma niską samoocenę, dziewczyny się nim interesują i dają mu znaki ale nie może z żadną wejść w związek bo ma problemy psychiczne i nie umie się zachować przy kobiecie
b) Przegrywem jest ten co nie roocha, może mieć dobrą pracę, fajne dzieciństwo, spoko rodziców, ciekawe hobby, chodzi na spotkania ze znajomymi, ale jest niski i ma zakola i żadna na niego nie spojrzy.

Wkleiłabym obrazek z wahadłem ale nie chcę mi sie szukać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #tinder #p0lka #gownowpis #heheszki #zwiazki #ukraina
  • 33
  • Odpowiedz
a) Masa Ukrainek przyjeżdża do Polski, są niby lepsze od Polek, wreszcie można znaleźć oddaną i kochającą kobietę!

b) Ukrainki fuj, gdy ich mężowie walczą na froncie one biorą rozwody i dają doopy Polakom!


@AlienFromWenus: To zalezy do kogo pisza i komu chca dowalic.
Jak ukraincom, to pisza ze ukrainki bebe zle i takie i takie, a jak polkom to wtedy ukrainki lepsze i wgl super a polki bebe XDD
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus:
Jeśli chodzi o Ukrainki to te - przynajmniej we Wrocławiu - są bardzo otwarte jeśli chodzi o nawiązywanie kontaktów, luźne relacje, ale niekoniecznie trwałe związki.
No, ale przestrzegam z powodu wysokiego poziomu chorób wenerycznych po wschodniej stronie granicy :D
  • Odpowiedz
@olaf_wolominski: ale te osoby, goblinie, które to piszą, mają pod postem masę klaskających z zachwytu komentarzy od osób, które potem piszą z perspektywy przeciwległego bieguna ( ͡° ͜ʖ ͡°) wszystko jest tagowane tymi samymi tagami.
  • Odpowiedz
@solo_living_yolo: ale oni sami sobie zaprzeczają. Pod jednym tagiem masa przeciwnych postów. Liżą sobie nawzajem doopy narzekając na p0lki, że loszki to coorwy, i to ich łączy i nie nadają na siebie nawzajem z tego powodu, ale poglądy jak się okazuje mają różne. Jakoś nie widziałam kłótni między nimi poza kłóceniem się o to, kto jest przegrywem a kto nie (jeden przegrał życie ale roochał, drugi odwrotnie i się kłócą
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: co do ukrainek vs polek oni sobie tak mogą pisac gdyż nawet nigdy nie złapią kobiety za rękę a beda stawiać wymagania, to ich urojenia zwykłe jedyne polki które poznali to ich mama babcia i pani kasjerka w sklepie
  • Odpowiedz
@onepnch: no tylko szkoda że ta zasada nie dotyczy kobiet, wmawia się tu i ówdzie że kobiety mają "hive mind" i że "można zmienić kobietę ale to niczego nie zmienia" ale faceci to każdy wyjątkowy, inni, niepowtarzalny, freethinker
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: Mój mechanik - właściciel dobrze prosperującego warsztatu - miał dom. Teraz ma pół domu. Jak do tego doszło? Ano chłop z wyglądu całkiem do rzeczy, ale taki mruk raczej, więc z pozyskiwaniem sympatii pań nie szło mu najlepiej, szczególnie jeśli chodzi o przejście na bardziej intymny poziom relacji. Aż tu nagle pojawiła się pani Natasza, fryzjerka z Krzywego Rogu. To jest prawdziwa miłość, po co jakieś intercyzy - mówił.
  • Odpowiedz