Wpis z mikrobloga

@L24D u mnie na osiedlu większość patusów mówiła "z fartem byku", a gwałcenie tego tutaj to cringe do kwadratu ( ͡º ͜ʖ͡º)

Coś w stylu jak boomer chce przyziomalować i robi to tak bezmyślnie że aż skręca xd
@L24D: @zimowyporanek @fff112 @Jaromiszcz @cpt_foley @bzyku95 @Czarny-rycerz_40k @Sentinelczyk @bylem_zielonko @WinterLinn Ej, wiecie mordki jak mi smutno się zrobiło jak to przeczytałem co tu piszecie o mnie? Bardzo nie fajne uczucie, może jest jakaś możliwość, że porozmawiamy i uda nam się jakoś wzajemnie siebie zaakceptować? Nie musimy być przyjaciółmi, chociaż fajnie by było, ale zacznijmy może akceptowania, co Wy na to?
z fartem
@Hissis: tu nie chodzi o akceptacje czy hejt, tu chodzi o punkty za styl, a te nagniotowe z fartem i pisanie o wyciąganiu kresek tym dziwnym stylem jest krindzowe i obniza noty za styl (zeby nie bylo czasem zabawnie piszesz)
@WinterLinn: no ja rozumiem mordo, ale naprawdę przykro mi, że mnie nie lubicie, chciałbym mieć tu samych kolegów i koleżanki, żyć w zgodzie z innymi użytkownikami, bo nie fajnie się czyta takie negatywne opinie
no ale najwyżej usunę konto.....
z fartem