Wpis z mikrobloga

#przegryw #rozowepaski #tinder #badoo #zwiazki #pytaniedoekspert #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow

Czyli jeśli w kwestii wyglądu, dziewczyna może być dla mnie nawet 3/10, byle nie była z nadwagą, to czy to oznacza, że zbyt wiele wymagam i powinienem zrewidować swoje wymagania?

Dodam, że sam jestem wysokim, szczupłym, zadbanym chłopakiem, bardzo aktywnym fizycznie.

Nie podobają mi się grube kobiety. Nie mam nic do nich, mogę się zakolegować, zaprzyjaźnić, ale nie podobają mi się i nie chciałbym być z taką kobietą w związku. A takich kobiet jest sporo i niejedna już się mną interesowała.

Czy przesadzam skreślając otyłe kobiety?

  • Tak, liczy się charakter, nie wygląd kobiety. 10.3% (20)
  • Nie, to nic złego mieć swoje upodobania. 81.5% (159)
  • To złożone, odpowiem w komentarzach. 8.2% (16)

Oddanych głosów: 195

  • 25
@Kopytnik_1 teraz pytanie, czy ta szczupla 3/10 rzeczywiscie by ci sie podobala, bo to naprawde niski poziom atrakcyjnosci
Tez trzeba odroznic otyla osobe od tej lekko przy kosci. Trafisz na panne, ktora moze miec troche więcej cialka, ale to sie fajnie rozklada i wcale nie ujmuje jej w atrakcyjnosci

A zreszta #!$%@? z tym
@Kopytnik_1 No to ci się nie podobają i tyle. ¯_(ツ)_/¯
Chociaż zważywszy na to, że się żalisz to chyba nie jest to najlepiej działająca w twoim przypadku metoda na znalezienie związku.
@Kopytnik_1: Na portalach dla singli kobiety otyłe często wrzucają tylko zdjęcia swoich twarzy, tak żeby nie było widać tej otyłości. Albo wrzucają zdjęcia sprzed lat. W zeszłym roku umówiłem się z dziewczyną z Sympatii. Autentycznie jej nie poznałem bo wyglądała na 20 do 30 kg więcej niż na zdjęciach z portalu.
@Kopytnik_1 Pisałam ogólnie, a nie o wykopie. ;)
I pytasz się, czy powinieneś zrewidować wymagania, to ci napisałam, że zrobisz jak chcesz, ale póki co, to chyba te wymagania nie działają. ¯_(ツ)_/¯
@N0vember: 3 w porywach do 4/10 u kobiety to jest max moich możliwości. Zresztą to u mnie się pojawiło z czasem. Brzydule kręcą mnie bardziej, niż te tak zwane laski. Na ładne dziewczyny już nawet nie zwracam uwagi.
@alfka: oprócz moich preferencji muszą się jeszcze zgrać preferencje kobiety co do mnie. I to oczywiście nie jest takie proste. A przecież nie tylko wygląd jest tu istotny. Wątek dotyczy jednak tylko aspektu jakim jest otyłość u kobiet. Nie chcę tu analizować przyczyn mojej samotności, bo nie o tym jest post.
@Kopytnik_1: Skoro one takie są yebnięte na punkcie tego, że partner musi być od niej wyższy na co nie mamy oczywiście wpływu jeśli chodzi o wzrost, bo tacy się rodzimy to nie widzę problemu żeby odrzucać pulchne jeśli są tobie nieatrakcyjne.
Czyli jeśli w kwestii wyglądu, dziewczyna może być dla mnie nawet 3/10, byle nie była z nadwagą, to czy to oznacza, że zbyt wiele wymagam i powinienem zrewidować swoje wymagania?


@Kopytnik_1: To znaczy, że jesteś incelem.
Chyba nikt prócz wykopków nie jest tak zesrany na punkcie wyglądu.
@Kryskamatyska: Jestem incelem, ale nie jest prawdą, że na wygląd zwracają uwagę tylko tacy jak my. Ba! Zauważ, że moje wymagania w kwestii wyglądu są co tu dużo mówić, niskie.

Na wygląd zwracają uwagę wszyscy w mniejszym bądź większym stopniu. Dla mnie wystarczy, żeby dziewczyny nie była otyła.
@Kryskamatyska: OP normalnie pyta, bez zbędnych emocji i mizoginii, o jeden z dwóch najważniejszych aspektów, według którego dobierają się ludzie. Mało tego, nie ma w ogóle nierealistycznych oczekiwań i wie, w jakiej gra lidze, natomiast uruchomienie skryptu "incel" musi nastąpić.

No masz rację, nikt poza wykopem nie zwraca takiej uwagi na wygląd. Ludzie na apkach randkowych, ludzie taplający się w wyidealizowanych fotach na innych socjalach - nie ma w ogóle kultu
Zauważ, że moje wymagania w kwestii wyglądu są co tu dużo mówić, niskie.


@Kopytnik_1: A ty zauważ, że to kompletnie nikogo nie obchodzi. Jeśli dziewczyny same się tobą nie interesują, to sam musisz czymś je zainteresować. I to nieważne, czy ma być 2/10, czy 10/10.

Sry, ale podejrzewam, że jesteś po prostu nudny. Albo po prostu mało przebywasz w towarzystwie.
Zwalanie wszystkiego na wygląd to cope. I tak naprawdę dobrze o
@Kopytnik_1: To zależy, jakie jest twoje realne SMV- piszesz, że jesteś wysoki, ale jak masz krzywą mordę to i tak możesz być tylko 4/10. Generalnie problem jest tylko jak masz wymagania dużo niższe niż twój własny poziom, bo w ten sposób pompujesz ego witaminek i tworzysz w nich przekonanie, że są 11/10.
@Kryskamatyska: Nadinteterpretujesz moją wypowiedź i to jest bardzo nie fair. Czy ja pisałem coś o zwalaniu winy na wygląd? Nie! Jak nie wierzysz to sam sprawdź. Temat postu dotyczy otyłości u kobiet w kontekście braku zainteresowania u nich z tego powodu, a Ty się doczepiłeś do moich potencjalnych wad. Może i jestem nudny, ale gdybyś nie był cięty na mnie, to zauważyłbyś, że temat postu tego nie dotyczy. Nie prosiłem o