Wpis z mikrobloga

@LonNon:

Seks i związek dużo zmieniają na plus w życiu?

Jak masz bajzel w życiu to żaden związek Ci tego nie naprawi. Z drugiej strony gdy czujesz się dobrze samemu, to będziesz się czuł równie dobrze (lub lepiej) w związku.

Najgorszym możliwym podejściem jest "jak znajdę partnera/-kę to wszystko się ułoży" - a guzik się ułoży. Jeżeli szukasz drugiej połówki po to, aby wyjść z dołka to jedyne co z tego
@LonNon: wszystko zależy jaki to związek i seks jeśli to ta mityczna miłość i trafi się kobieta jeden na milard która cie kocha wspiera i jest miłą i ciekawą osoba to tak dużo to zmienią przede wszystkim to ze czujesz ciepło drugiej osoby i miłość i że ktoś cię pożąda
natomiast jak wejdziesz w związek z typową p0lką która jest toksyczna i ma paskudny charakter tylko dlatego żeby nie być sam
@Kryskamatyska: Seks jest bardzo ważny w związku. To, że istnieją związki bez seksu nie oznacza, że w przypadku każdej pary taki model się sprawdzi. U większości się nie sprawdzi.
@Pharos: To nic nie zmienia w tym pytaniu. Nie rozumiesz chyba mojego bulwersu, no ale to ja studiowałem metody ilościowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Gdybyśmy zrobili model, to mielibyśmy życie jako badaną i seks/związek jako parametry. Na życie może wpłynąć sam seks bez związku (np. divy), więc tutaj nie ma zależności jako takiej. Dlatego nie rozumiem tego sformułowana "seks i związek". Jeśli już, to powinien być sam
trzeba nie wyglądać jak gówno i dostrzegać to. Ja obu nie spełniam. Serio jak żyje, od żadnej nie poczułem zainteresowania


@kajak98: ale co masz na myśli pisząc ,,nie wyglądać jak gówno''?. Wystarczy wyjśc na dwór czy przejść się po jakimś mieście turystycznym, aby zobaczyć jakie brzydale, grubasy, wymoczki z piwnymi brzuchami mają kobiety
@technojezus No, tak tak xD Z obserwacji - Ci o których piszesz to zazwyczaj typy po małżeństwie, a poznali się 10-20lat temu…
Teraz mam wrażenie ze coś się popsuło. Ludzie nie potrafia ze sobą rozmawiać, wszystko stało się bardzo ulotne, nietrwałe, a co dopiero związki i wchodzenie w relacje. Wyglądać jak gowno to znaczy być traktowanym jak powietrze przez kobiety. Wręcz czuć niekiedy obrzydzenie mną, jak zagaduje i ten zawód (gadało się