Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#wyznanie

To nie bait. Każdy z nas #mezczyzn wie jak bardzo nakręcające są widoki kobiecych piersi - w szczególności latem - widok w szczególności młodych dziewczyn które nie zakładają stanika. Każdy z facetów wgapia się w takie "widoki" - fakty są takie, że mimo 30 na karku (#tfnogf) jestem osobą która obsesyjnie zgapia takie widoki - wpadłem na pomysł który wydaję się być trochę creepy. Tak wiem, nie uwierzycie ale takie są fakty... mogłbym pójść na dziwki ale to zupełnie inne 'doznanie'. Otóż - za kwotę którą przygotowałem 2000zł w miejscach gdy widzę młode dziewczyny (oczywiście nie w centrach handlowych i gdy nie są w towarzystwie) podchodzę do nich (bez jakiejś natarczywości czy agresji) i proponuję, wyciągając pieniądze, często uprzednio przed zadaniem pytanie - zadaje pytanie: cześć, czy dałabyś pobawić mi się teraz swoimi piersiami za 2000zł? To nie żart ani prank.

Na 20 prób przeprowadzonej akcji (zmieniałem miejsca, bo bałem się że niektóre dziewczyny będą wzywać policję i jeszcze potraktują mnie jak gwałciciela którego zagarną - unikałem monitoringu), udało się 2 razy - 10% to też niezły wynik. 2 młode dziewczyny - wiek <25 lat zgodziły się, wyglądały naprawdę fajnie - poszliśmy w ustronne miejsce - spytałem na co mogę sobie pozwolić - dały mi nawet je possać, po tym jak użyłem odświeżacza do jamy ustnej - zabawa trwała krótko, każdej z nich zapłaciłem.

3 razy dziewczyny uciekły, raz dostałem z liścia, a większość reagowała jakby to był jakiś 'internetowy prank', kilka razy usłyszałem że jestem cyt. '#!$%@?' - przeprosiłem, odszedłem, nie nastręczałem się.

Nie jestem creepy #!$%@?, 'straciłem' 4000zł ale trochę więcej zyskałem. Mam nadzieję że nagrania mojego ryła nie będą publikowane w Internecie, chociaż wybierałem parki - żadnej kobiety nie skrzywdziłem, spełniłem fantazję i wolałem doznać miziania nosem pięknych piersi i ssania ich niż peklowania dziwek do oporu.



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Notatka moderatora: #psycholog #psychiatria
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 61