Wpis z mikrobloga

sprawa dalej w toku, zrobiłem gównoburzę i się toczy ale pomyśl ile jeszcze ludzi taki operator komórkowy okradł


@paczelok: Ja odszedlem z play bo tez mnie chcieli wykiwac. Czesto jezdze w delegacje. Bylem w niemcowni ale zlapal mnie nadajnik ze szwajcarii bo mialem siec automatyczna. Przyszedl sms i po kilku sekundach odczytalem "play wita w szwajcarii".
Od razu wylaczylem transmisje danych, przelaczylem siec na recznie i wybralem niemiecka siec.

A te
Finalnie skonczylo sie tak ze odpowiedzieli: "nie ma pan racji ale nie musi pan placic". No i zmienilem operatora :)


@gorzki99: typowe
faszyzm - władza korporacji - wielkich firm,
zwykła osoba jest nikim

no play udaje że nie rozumie po polsku jak się do nich mówi
ciekawe ile tysięcy ludzi oszukał na milionych złotych
ciekawe ile tysięcy ludzi oszukał na milionych złotych


@paczelok: Mnie bardziej ciekawi cos innego - mianowicie co te ewentualnie oszukane osoby jeszcze tam robia?

Play nie jest monopolista. Jak mnie PZU wydymalo to z nich zrezygnowalem. Nie wyszli na tym za dobrze. Mieli mi wyplacic 2k. I jakby to zrobili to dalej bym u nich byl. Skladka miesieczna to 100pln. Przedemna jeszcze jakies 22 lata kariery zawodowej (jak nie podniosa wieku
@paczelok: Mnie bardziej ciekawi cos innego - mianowicie co te ewentualnie oszukane osoby jeszcze tam robia?


@gorzki99: firma zdzisiek budowlaniec oszuka kogoś na 200k
sprawa w sądzie grube rzeczy

firma korporacja telekom oszuka 2000 ludzi na łącznie 200k pln
wszystko koszernie
@paczelok: No dobra ale co to zmienia w moim pytaniu? Co ci ludzie dalej tam robia? Podalem Ci moj przyklad - wyruchali mnie na 2k to ich olalem.

Wyruchali by 2000 ludzi na 2k to zarobili 4M. I jednoczesnie nie zarobili potencjalnie prawie 53M

Dopoki nie ma monopolu to zawsze ludzie beda ustawiac rynek.