Wpis z mikrobloga

Gdyby incelstwo miesiączkowalo i nie działały by na nich żadne leki przeciwbólowe, to przestali by piertolić farmazony że różowe mają w życiu łatwiej od niebieskich a już na pewno nie podawali by najżałośniejszego argumentu w historii, jakim jest ilość matchy na tinderze u lasek 4/10. Ba, woleli by sprzedać wszystkie matche i nigdy nie zaruchać niż tak cierpieć.

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #p0lka #tinder #przemyslenia
  • 211
  • Odpowiedz
@choochoomotherfucker: Współczuję, z powodów miesiączek i porodów, ale co ma na miłość boską piernik do wiatraka? Elo! Ćpam, upijam się robię co chcę i mogę mieć do wszystkich i o wszystko pretensję BO WY NIE WIECIE CO TO MIESIĄCZKA I PORÓD (P.S.faceci to świnie), no sorry! I w kóło i wkółko, jeśli to dla nich problem rodzenie, to mogą sobie jajniki podwiązać.
Siostrzenica całą Europę stopem zjechała a jak na
  • Odpowiedz
@wojtek-m: Chyba pomyliłeś adresatów, odpowiedziałam Ci na fragment, że mężczyźni płacą kobietom za obiady i wycieczki tylko dlatego, że są kobietami. Ja się nigdy z tym osobiście nie spotkałam, dlatego szukam takiej osoby na wykopie, skoro to takie łatwe. Na razie nikt się nie odezwał.
  • Odpowiedz
@Dezyderiosh: Ból brzuszka w praktyce to zdychanie i skręcanie się na łóżku, w przypadku mojej dziewczyny zdarzały się też omdlenia i tak kilka dni w miesiącu co 3 tygodnie. Raz w pracy szefostwo miało takie podejście jak twoje, kolezanka z którą pracowała usłyszała tylko, że moja dziewczyna nie ma prawa tak leżeć na środku. Zemdlała, ale mieli #!$%@? (chociaż o tym że to wina miesiączek nie wiedzieli akurat XD). Potem
  • Odpowiedz
@choochoomotherfucker: no to ja się z takimi nawet w rodzinie spotkałem, a na jachty przy mnie osobiście jakiś studencina siostrzenice zapraszał, czerwony był przy tym jak burak! xD Olała gościa ciepłym moczem, bo może z rodzinką była, albo się już jachtami znudziła;)
Z chorwacją na fb też był motyw, siostrzenica ładna to się innym dziwi, że za free Europy nie zwiedzająxD
  • Odpowiedz
@irolslozok: Dowcip (napisze jak się skończy, żeby wiadomo czy można się już śmiać)
-Chłopaki! Słyszałem o superbarze! Dadzą ci piwo za darmo, jakiegoś kebsa i jeszcze zadupczysz!
-Nie wierze! :) Kto ci dał cynk o takim barze!
-Moja siostra.
(Koniec dowcipu) Jak bawi, to chyba coś w tym jest xD
  • Odpowiedz
@Wink: to weź ją na utrzymanie, a nie dawaj jej (OK, zgodzę się że naprawdę cierpiącej, niech będzie) i WSZYSTKIM INNYM dodatkowego płatnego miesiąca urlopu w roku. Bo, jak już pisałem, cwaniary będą to wykorzystywać, jak urlopik na ciążę od samego zapłodnienia. Bo mie boli, a spróbuj mieć wątpliwości to wrzasnę że seksizm.
Naprawdę skończy się tym, że pracodawcy przestaną zatrudniać baby w ogóle.
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: co ma jedno do drugiego? W przypadku „łatwości” zdobycia partnera, różowe mają ogromną przewagę. Moga przebierać jak w ulęgałkach, chyba, że faktycznie nie grzeszą urodą. Ale takich jest naprawdę mało. Argument z okresem jest tu całkowicie chybiony, bo nijak się ma do kwestii możliwości poznania drugiej osoby do związku.
  • Odpowiedz
@gorobei: Idealnie to byłoby jakby lekarze zwolnienie na to wystawiali, a nie jak wykopek który wyzej napisał twierdzili, że "to tylko ból brzuszka".
  • Odpowiedz
@Wink: masz pracownika, który bierze dwanaście zwolnień lekarskich w roku. W sumie około tych 33 dni, więc płacisz za to w całości ty.
Co zrobisz z takim pracownikiem?

I powtarzam, wierzę ci, że twoja dziewczyna naprawdę cierpi. Za to inne będą brać, BO DAJĄ. Zawsze to parę dni w domu a nie w robocie.
  • Odpowiedz