Wpis z mikrobloga

Gdyby incelstwo miesiączkowalo i nie działały by na nich żadne leki przeciwbólowe, to przestali by piertolić farmazony że różowe mają w życiu łatwiej od niebieskich a już na pewno nie podawali by najżałośniejszego argumentu w historii, jakim jest ilość matchy na tinderze u lasek 4/10. Ba, woleli by sprzedać wszystkie matche i nigdy nie zaruchać niż tak cierpieć.

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #p0lka #tinder #przemyslenia
  • 211
  • Odpowiedz
@kamil-tika: nie pisz bzdur xD ludziom się L4 należy a nikt normalny nie pracuje ponad siły, to nie kołchoz a warunki pracy muszą być optymalne i bezpieczne. Pracodawcę stać na darmowy cukier i kawę to stać też na to by jeden dzień w miesiącu przeznaczyć na L4 na okres dla kobiet.
Po drugie pracodawca wywali te które wykorzystują taki urlop do nic nie robienia, nie każda z niego skorzysta więc
  • Odpowiedz
Dziwi mnie w jaki sposob wytrzymuje z taka wariatka i jej teoriami niczym pacjenci tworek


@kamil-tika: traktuje ją jak dziecko, lub zwierzątko ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@lexico: typiara w dalszym ciagu nie rozumie, ze juz teraz zatrudnianie baby jest ogromnym ryzykiem bo za chwile kazda moze uciec na L4 jak zaciazy a ta jeszcze kolejne glupoty chce dolozyc ktore tylko dostarczaja argumentow zeby bab nie zatrudniac do roboty. Jakbym mial firme liczba kobiet zatrudnionych u mnie wynosilaby okragle 0 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
nadgodziny nie są obowiązkowe. Jak różowa na codzien się wyrabia a nawet robi więcej ale 3 dni w miesiącu podczas okresu ma silne bóle i produktywność spada na ten czas do 80% normy, to ma dostać mniejszą wypłatę o te np 150 zł niż facet? Chore.


@AlienFromWenus: Ty potrafisz czytać ze zrozumieniem? Jeżeli 3 dni w miesiącu pracujesz na 80% to chyba w pozostałe dni możesz nadgonić pracę, bo przecież "na codzien się wyrabia a nawet robi więcej"?

Faceci dostają więcej kasy bo biorą nadgodziny, pracują ciężej i wydajniej. Bo nie biorą L4 na krwawienie z jakiegokolwiek otworu, bo są skłonni do poświęcenia się dla pracy. Różowe tak nie robią i nie chcą. A jedyne co chcą to więcej kasy nie dając nic w zamian. Nie podoba się taki system to nie idź do pracy na umowę o pracę, a poszukaj czegoś na umowę o dzieło ¯\(ツ)/¯ Tylko później będzie płacz, że w pracy trzeba pracować, a nie tylko być i kawkę
  • Odpowiedz
chyba w pozostałe dni możesz nadgonić pracę, bo przecież "na codzien się wyrabia a nawet robi więcej"?


@bambo_rambo: nie zawsze da się nadgonic a przecież nawet jak będzie robić więcej bo daje radę to te brakujące 20% z trzech dni musiałaby sobie rozłożyć na dni gdzie akurat ma mniej a jak się ułoży że się nie wyrobi to się nie wyrobi i nie musi taka zostawać na nieobowiązkowych nadgodzinach bo
  • Odpowiedz
Wiele razy pisałaś, że nie chcesz mieć dzieci, to nie ma sensu dbać o płodność.


@bambo_rambo:

Ale jak mam zakaz noszenia więcej niż norma dla kobiet i cos mi się stanie to pracodawca beknie za to że ja nie przestrzegalam zakazu więc jest pilnowanie by nikt nie przesadzał i nie udawał głupiego. Nawet jak kask jest niewygodny to i tak trzeba go
  • Odpowiedz
Ból brzuszka raz w miesiącu, literally agonia


@Dezyderiosh: OPka lubi prowokować i przesadzać, ale dlaczego wyśmiewasz ten problem? Poczytaj sobie chociażby o endometriozie, to poważny i podobno powszechny problem i przyczyna mocnych bóli, a lekarze mają problem z jej diagnozowaniem.

Chcesz zjeść kebsa za darmo? Tinder. Chcesz popływać jachtem za darmo? Tinder. Chcesz pojechać pod namiot do Chorwacji za darmo? Facebook. Chcesz na imprezę wejść za darmo? Wystarczy, że jesteś
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: poznałem w życiu troche kobiet w różnych etapach życia i te które tłumaczyły swoje toksyczne zachowania "okresem" z reguły po prostu były #!$%@?. na szczęście więcej znam tych normalnych. jak ja sie źlę czuje to nie atakuje całego świata z tego powodu tylko właśnie staram się jak najmniej wchodzić z ludzmi w interakcje żeby negatywne emocje nie brały góry. Twoje bóle okresowe to niestety Twój problem, nie usprawiedliwia to w żaden sposób toksycznego zachowania. i tak, kobiety mają łatwiej w życiu.

A faceci zamiast jakoś być wyrozumiałymi dla kobiet podczas okresu i im pomagać to mają w doopie że cierpią, mają one pracować, dźwigać mimo bólu, pamiętać o wszystkim mimo problemów z koncentracją, dać sobie radę, do tego mieć dobry humor by faceta nie drażnić bardziej, bo po co ma on mieć choć odrobinę wyrozumiałości, przecież właśnie szanowny pan mężczyzna wrócił zmęczony z pracy


jak to jest reguła to może powinnaś poszukac innych znajomych. przez całe życie nie spotkałem się z sytuacją gdzie jakiś moi znajomi/współpracownicy wyśmiewali by albo lekcewazyli złe samopoczucie kobiety, raczej jest na odwrót. tylko trzeba powiedzieć że sie po prostu źle czujesz i prosisz o wyrozumiałość a nie warczeć na wszystkich bo TY masz zły dzień i czemu sie nikt nie chce dopasować. a jeśli ostatnie zdanie cytatu to była wzmianka o partnerze to współczuje
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: z takiego, ze to ze mowi ze nie chce dzieci nie znaczy, ze za chwile z bandziochem do roboty nie przyjdzie a wlasciwie to nie przyjdzie bo jak tylko sie dowie, ze jest w ciazy to ucieknie na L4. Mozesz sobie nie chciec dzieci ale fizycznie taka mozliwosc jest wiec moze takie cos wystapic. Studiowalem na medyku i jedna starsza profesorka pieknie po waszej gowno plci pojechala, ze "w
  • Odpowiedz
@bambo_rambo: nie muszę mieć dzieci by mieć prawo być w domu o normalnej porze, ale mam wrażenie że niektórzy uważają że posiadanie dzieci daje jakieś przywileje i jak ktoś nie ma dzieci i chciałby być wcześniej w domu albo mieć urlopu w lipcu to ma z tego zrezygnować by udostępnić wolne dzieciatym xd
  • Odpowiedz
Ok, skoro to takie proste, to zapraszam na pw mirka z kontem na tinderze albo fb, który mi zapłaci za wakacje, nie musi być jacht i zagranica, zadowolę się Polską ʕʔ


@choochoomotherfucker: oczywiscie minimum swoje dupsko oferujesz rozumiem do pouzywania chuopu bo chyba zdajesz sobie sprawe na czym taki deal wycieczkowy bedzie polegac?
  • Odpowiedz
Czyli za jakieś 20 lat? XDD


@AlienFromWenus: jezeli piszesz ze mialas bolesne miesiaczki do 25 roku zycia czyli juz w tej chwili masz minimum te 25 lat na karku wiec juz za jakies 5-7 lat max do 32 roku zycia bedziesz stara lampucera a nie za zadne 20 lat xD
  • Odpowiedz